Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni 50ccm cross...

Szeretnék venni 50ccm cross motort de látom h világítás nincs rajtuk, ha tesz fel az ember rá utána lehet velük hivatalosan, jogsival közlekedni h a rendőr ne büntessen? Vagy csak hobbira lehet használni és közlekedésre nem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A krosszmotor zártpályás ökörködésre való. Közúti közlekedésre endurót kell venni.
2015. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
nincs is 50-es cross gép, azt pocketnek hívják és kisgyerekeknek való :)
2015. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor, hogy még tovább pontosítsak: 50es cross motor valóban nincsen. De az előző pocketbike-t keveri a pitbike-al. Ha esetleg van elképzelésed, hogy milyen típust szeretnél úgy tudunk segíteni. Amúgy szerintem 50es endurot vegyél, mert bírják terepet és közlekedhetsz velük forgalomban: Yamaha DT 50, Aprilia RX 50, Derbi Senda, Rieju RR, Rieju MRX, Keeway X-Ray, Keeway TX 50
2015. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem keveri, ugyanis a pitbike nem 50-es, hanem általában 100-125 körüli 4 ütemű, és jóval nagyobb mint a pocket, a pocket 50-es 2 ütemű, és nagyon nagyon kicsi


[link]

2015. febr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom mi a pit és a pocket között a különbség, de biztos vagyok benne, hogy a kérdező, nem hitte a cross formavilágú pocketet 50es crossnak.
2015. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nem értem minek kérdezi ezt, ami normális méretű "cross" kinézetű motor, azaz 50-es enduro, de azokon meg gyárilag van lámpa/index/tükör és közúti forgalomra alkalmasak, tehát nem kell barkácsolni...
2015. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!