Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 3 autóm nagyon eszi...

Vw golf 3 autóm nagyon eszi az olajat,2-300 km en elmegy 3 deci is . Mivel lehet a probléma szelepszár szimeringekel vagy a gyűrűkkel?

Figyelt kérdés
Probálltam bele tölteni direkt olajfogyasztás elleni sűrű adalékot , aztis ugyanúgy megette . Motorból az olaj nem folyik el egyébként .
2015. febr. 8. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
szelepszár szimering
2015. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Inkább szét van kopva az egész, ez nagyon nagy fogyás. Szerintem vidd szerelőhöz mielőtt kikönyököl
2015. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a helyzet az hogy egy rommá kopott szar motorod van,ami a végleges letérdelés előtti pár kilómétert falja éppen.....3 deci olaj még 1000km-en is erős,nem hogy 300-on!!!!ez a motor mehet a kukába,mert az ilyet felújítani nem érdemes!
2015. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a gyűrűzés és szimeringezés mennyibe fájna körülbellül ha szerelő csinálná ? :)
2015. febr. 10. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemkell hallgatni a sok önjelölt kocka "autószerelőre",nyugalom:-)

Ezek csak jajveszékelni tudnak,mert nincs jobb dolguk.Aztán felülnek a buszra..

Nézesd meg egy szerelővel,aki megbízható.Szelepszár-szimering 30 körül áll meg,munkadíjjal.

Csak érdekesség képpen: a régi Skoda gyári olajfogyasztása volt 1 liter/1000 km...:-)

2015. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó,még jó hogy te ennyire értessz hozzá.........3as golfot hasonlítgatni régi skodához.......mintha egy s-osztályt hasonlítnék a skoda fabiához!amúgy meg amit írtál az is kevesebb lett egy nullával.......megnézném azért hogy egy skoda 4000km-en megeszi az összes olajat ami benne van........
2015. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Csak annak a balfsznak írtam viszonyításképp,aki még 1000 km-re is sokallotta a 3 decit.

Egy időszámításunk előtti 3-as golfnál miért kell ezen befeszülni?Örülnikell hogy még megy.

2015. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a b*lfasz biztos nekem szólt, de azért számolj már utána, egy olajcsere periódus alatt megenné a motorból az összes olajat... (másrészt 300 km alatt és nem 1000)

Nyilván van aki van olyan igénytelen, és hozzá nem értő, hogy jár vele így míg ki nem könyököl. De úgy látszik az én ingerküszöböm van megint túl alacsonyan...

2015. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!