Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lökhárító toldat akarok...

Lökhárító toldat akarok csinálni a kocsimra, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Láttam ahogyan csinálják. 1 próbát megér. Viszont maga a formát nem tudom, hogy hogyan kéne megcsinálni neki? Ötlet? egyedül azzal vagyok bajba.
2015. febr. 9. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is láttam, hogyan csinálják a Lamborghini Aventadort, mégsem kezdtem egyet építeni a garázsban :D


Öntőformát akarsz? Egyáltalán mi lenne az alapanyag, honnan szerzel mondjuk műanyaggranulátumot? Formának olyan anyagot válassz, ami nem esik szét az öntés hőmérsékletén, és a kihűlés után könnyen eltávolítható. Gipsz, agyag, ilyesmi. De ez házilag nem fog menni.

2015. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zebra3328 ***** válasza:
Legelőször nézz utána, hogy kell-e erre engedélyt kérned a Közlekedési Felügyelettől. Szerintem előfordulhat, mivel megváltoztatod az autód jellemzőit.
2015. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zebra3328 ***** válasza:
És ha üvegszálas szövetből és műgyantából készíti? Ahhoz nem kell öntőforma.
2015. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Jó régi cikk, de a módszer még mindig használható. Nem lesz elsőre olyan a darab, mint "a szuprának a fásztenfjúriüszbe", de ha kis elemekkel, egyszerű formákkal (nem kell ám egyből vízesésformát gyártani) kezded, egy idő után már a lökhárítótoldat is egész tűrhetőre fog sikerülni.

2015. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy 1 toldat miatt megváltozna e. Mert alapból sportos kocsirol van szó. szinte észresevennék.
2015. febr. 9. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es ezen a zsigulis linken gyönyörű dolgokat látni.....szarabbnál szarabb,meg igénytelenebbnél igénytelenebb formák és kivitelezés.......
2015. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vegyél egy gyári toldatot, vagy ha nem gyártottak, mert mondjuk Zaporozsecre akarsz tenni-és a gyárban nem voltak eléggé előrelátóak, akkor faragni kell valami hasonló autóét. Ízlésesen.
2015. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!