Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kispolákba (Polski Fiat 126p)...

Kispolákba (Polski Fiat 126p) Szeretnék beletenni egy Suzuki Ignis 1,3 VVTI motort. Minden megvan már, csak addig nem akarok hozzányúlni, amíg nincsenek meg hozzá a papírok, mert az egészet legálisan akarnám megcsinálni. ?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy milyen papírok kellenek hozzá, valamint a járművet el kell e vinni hatósági műszakira?

#Kispolskituning
2015. febr. 4. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
háhá,ez a kérdés így estére jó volt!legalább valami vicces is volt a mai napban.........legálisan ezt megjátszani.....kb mintha úgy akarnék embert ölni,hogy ne haljon meg!
2015. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Műszakit nem fogsz rá kapni, ez 1000%.
2015. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindegy,összerakom,nem papírral megy.Zsernyák amúgysem a motorra hanem a csomagtartóra kíváncsi.Mellesleg nem egy tuningfost akarok csinálni,csak egyszerű közlekedésre van szánva.
2015. febr. 7. 11:00
 4/16 anonim ***** válasza:
az kétségtelen hogy nem papírral megy!csak majd sok sikert a műszakin!iiletve tényleg ennyire hülyének nézed a rendőrt,hogy ha megállít a hangból nem fogja kiszúrni hogy valami nem stimmel?!?!Amúgy meg hogy képbe legyél,a 127es fiatok 903 köbcentis(amit sok kispókba tettek már,főleg mivel átlakítás nélkül feltehető a gyári váltóra) 50 lovas motorját sem bírja el a gyári váltó,mert már ez az erő is szétszakítja meg tönkre teszi!az 1.3 92 vagy 93 lóerejét biztos nagyon fogja szeretni,pont úgy mint a kihajtás!mert itt nem az a kérdés hogy a féltengely fog-e törni mint a ropi,meg a váltó mikor térdel le,hanem hogy melyik lesz hamarabb!
2015. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Ha jól tudom először a közlekedési felügyeletnél kell rá engedélyt kérni, majd ha megvan, olyan szervizbe kell kicseréltetni a motort, ahol adnak róla papírt hogy "biztonságos", majd pedig egy műszaki vizsga.

Meg lehet oldani talán, de rohadt drága lenne.

2015. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ezek elég hasznos válaszok voltak,mindenkinek köszönöm!

a szuki motorja gyári,nem kívánom tuningolni,így hangja sincs szinte..Amellett a váltóra gondoltam ugyan,de a féltengelyre nem,ez igaz...,hát,egyszer élünk.Utánanézek,aztán ha tényleg anyira horrible pénzbe kerül,hagyom a rákba.Apropó,nem kell valakinek egy 1,3 szuki motor?

(csak vicceltem,jó lesz a kapálógépre....)

2015. febr. 12. 09:36
 7/16 anonim ***** válasza:
pont az a baj, hogy a Suzuki motorjának nincs hangja, a kispoláknak meg mindenki ismeri atz a semmivel össze nem téveszthető rütyürütyü hangját, szóval ha egy csendes kispolákkal megálsz, a rendőr abban a másodpercben, sőt már 300 méterrel az előtt tudja hogy nem a szedres motorja csörög a kasztniba mielőtt oda érsz elébe. Viszont arra kiváncsi vagyok hogy a Suzuki motorját hogyan teszed bele a kispolákba, mikor totál más a struktúrája, a hely sincs akkora, a Suzuki első hajtás a Polski meg hátsó stb. stb.
2015. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagykalapács,kisfejsze,hegesztő,plazmavágó,és csodákra is képes vagyok.Neven Ózon,a nagy varázsLÓ
2015. márc. 1. 18:19
 9/16 A kérdező kommentje:
mesmeg kikaptam a hátsó üléssort,kivágtam a padlólemezt,kicseréltem a felfüggesztést,féltengőket(ahogy előzőleg fölhomályosított az egyik válaszadó)összefabrikáltam a váltóval,a hajtással mindent mindenkivel(1,3,5-öt még nem veszi,rükiben viszont 80 a vége)osb lapot szerkesztettem az első üléssor mögé,a motorzaj végett,kipufogó két hangtompítójából felet hagytam csak meg.A rütyürütyürütyü(ez nagyon király volt,szakadtam rajta eleget) hang még nem tökéletes,inkább olyan Subaru Impreza hangja van,de dolgozunk rajta.Különben is,autónavigátor azt írja,hogy hobbiautó.Tervbe vannak még a külsőségek is,de előszőr a belsőséggel vagyunk elfoglalva,jelenleg a hűtéssel küszködünk.Amint teljesen kész lesz,küldök róla képeket,videót.kb hatodik hóra készen leszünk vele.
2015. márc. 1. 18:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudod van az a jellegzetes hangja, nem tudtam máshogy leírni csak hogy rütyürütyü, de azt 1 millió autó hang közül is megmondja az ember hogy kispolák :) Azt hittem hogy nem lehet belefabrikálni, de sok sikert hozzá hogyha sikerült már a nagyját elvégezni a munkának
2015. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!