Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a kresz elkezdé...

Mennyire nehéz a kresz elkezdése? Nehéz megtanulni vezetni és megszokni a rutint? Mennyi idő után mehetek hosszabb utra?

Figyelt kérdés
18F

2015. febr. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a kresz az könnyű, legalábbis nekem nagyon könnyen ment, alig vesztettem pontot, elsőre átmentem. a forgalmi rutin megszerzése az már keményebb dió, most tartok a 35. óránál
2015. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kresz nem volt nehéz, bár vesztettem pontot, nem is keveset(7), a vizsga meglett így is, a többi nem számít.

Nekem még volt rutin vizsga is, sokan irigyelnek mert nem izgulok a vizsgákon, egyiken sem, kivétel a rutinvizsga, annyira be voltam parázva, de sikerült, minden fullos volt. A forgalmi vizsga húzósabb, bár azon nem izgultam, így tök lazán vettem az egészet, meg is lett hiba nélkül.

Nem nehéz megtanulni, de azzal tisztában kell lenni hogy nem mindenki képes egy autó elvezetésére, az hogy nem lesz meg elsőre egy forgalmi vizsgád, nem jelenti azt hogy alkalmatlan vagy, ismerek nem is egy olyan embert, többnyire kamion és buszsofőröket, akiknek nem első nekifutásból lett meg a B kategóriás forgalmi vizsgájuk. A többi meg csont nélkül, és a vezetésből élnek.

Hogy mikor mehetsz hosszabb útra, arról csak egy kérdésem lenne, mi számít hosszabbnak? 100 km? 500 km? 1000 km? Nyáron csináltam meg a jogsim, augusztusban kaptam kézhez, akkor augusztusban sokszor lementünk egy-egy napokra balatonra, tőlünk 100 egynehány km. Az első tényleg hosszabb utam, 7-8 hónapos jogsival 1400 km, de mentem volna előbb is, csak nem volt munka

2015. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl 2 éves jogsival nem tudok vezetni de nem is szoktam bénán tanítottak aztán csak menjen már innen alapon átengedtek. Szóval nem lesz vészes. A kreszre én egy percet nem tanultam, a gyakorló programmal gyakoroltam pár órán át és meglett. A forgalmi 2. meglett ott azért jó esély van hogy buksz 1-2x.
2015. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Kressz egyszerű,de a táblák jelentésén kivül én mindent el is felejtettem :D
2016. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!