Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért riaszt és miért nem...

Mért riaszt és miért nem tudom beindítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég lemerűlt az aksim és be bikáztam az autót folyton riasztott bármit csináltam vele. BMW E36. Van egy gomb a műszerfal alatt amit meg kell nyomnom majd a kulcson van egy másik gomb amit szintén meg kell nyomnom, hogy le álljon. Eddíg le állt és nem volt baj. Viszont most nem hagyja abba a riasztást és be sem indúl csak riaszt! Valaki segítsen mert nem tudom elvinni már a szerelőhöz és holnap evvel kellene mennem el. Köszönöm előre!



2015. febr. 11. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A bikázást nem erőltetném legközelebb, mert hiába sietős, lehet, hogy megdöglik az autó tőle. Még ha időbe is kerül, be kell vinni és töltőre kell tenni 30 percre az akkut, utána már épphogy bír indítani. Ha szerencséd van, akkor csak a riasztóban halt meg valami.
2015. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!