Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320cd coupe (e46) vagy...

Bmw 320cd coupe (e46) vagy audi 1.9pdtdi (a4)? Mind a kettő 2005-2006-os évjárat.

Figyelt kérdés
mindenféle vélemény érdekelne?! :)

2015. febr. 14. 16:40
 1/7 ImIkehh válasza:
Én az audit venném sokkal elegánsabb es 4 kerék meghajtás ;)
2015. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Audiról tudok nyilatkozni. Nagyon jól néz ki, megnézik az emberek. Soha nem fog rozsdásodni. Az 1.9pdtdi bevált és jól bírja a strapát, ez tényleg keveset fogyaszt és sokkal jobban tuningolható (ha ez is felmerült) a másik márka motorjánál a fórumok szerint. Audiból kevesebb fut az utakon, ritkábban fog szembejönni egy ugyanolyan, vagy hasonló, mint a másikból.
2015. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! És a szervízköltség? melyiknél kedvezőbb?
2015. febr. 14. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az Audinak kedvezőbben a költségei, szintén sok fórumból olvasva.
2015. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az Audi fenntartása olcsóbb az 1.9-es motor miatt, ammihez nem drágák az alkatrészek, de nem is nagyon kellenek. Ja és nekem amúgy is jobban tetszik az Audi.
2015. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

E46-as BMW-t csak 2005-ig gyártották. Szóval abból 2006-ost tutira nem fogsz találni.


Nekem E90-es BMW-m van 2 literes dízel motorral, pont egy Audiról váltottam A3-asról 2.0 PDTDI motorosról.


Bár A4-esem sosem volt, de mivel kb ugyanaz mint az A3 csak sedánban, így van egy sejtésem milyen lehet.

Ebből kiindulva, viszont szerintem a BMW jobb. (szem előtt tartva, hogy az E46-ot nem ismerem)


Azt tudom, hogy még a 140 lovas 2 literes dízel sem egy versenygép, szerintem az 1.9-es motor elég vérszegény lehet ilyen kasztnival. Mondjuk ez attól függ ki mihez szokott.


Megbízhatóság passz, de abban lehet, hogy az Audi a nyerőbb.

2015. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2007-ig gyártották az E46-ot. [link]

De 2004 utániakat nehéz találni, vagy ha igen, akkor magas áron vannak.


Az Audi ára is elég magas, de a fenntartása olcsóbb. A4-ből a B7-eset venném, mert már modern kinézete van és teljesen jó az 1.9pdtdi motorral is, a dízeles nyomaték miatt nem számít neki a nem egészen 1.5 tonna, lazán viszi az autót.

Esetleg tudom ajánlani a Seat Exeot is, ami az A4 B7 változatának Seatként újracsomagolt változata, amit 2008-tól gyártottak, újabb és ahhiz képest olcsóbb, mintha egy A4 B7-et vennél.

2015. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!