Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ladába vennék egy sport...

Egy ladába vennék egy sport kormányt, hogy is van ez a műbizonylat?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen, hogy kell műbizonylat, ha kormánycsere történik, ugyanis törvény nem engedi a biztonság csökkenését. Ha pl volt légzsák. Mivel ez egy régi 2107-es lada légzsákról szó nincs benne.

Ha veszek egy kormányt, és be rakom az autóba, akkor ahogy eddig olvastam meg büntetnének. Viszont nem értem, mert a biztonság nem csökkent. Tehát azért mert veszek egy kormányt, el kell vinnem a szerelőhöz, hogy ő szerelje be pénzért, hogy érvényes legyen? Ez után újra kell műszakiztatni? Sok mindent nem értek. Olyan ember tanácsát, tapasztalatát kérem, akinek írhatok többször is, mert biztos vagyok benne hogy lesz még kérdésem.

Köszönöm előre is :)



2015. febr. 14. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a műbizonlyat semmire nem jó.az csak egy papír arról hogy te vettél egy kormányt.Ez gyakorlatilag csak egy termékleírás,ez a papír ettől még nem jogosít fel semmire ettől még nem lesz legális,ha beszereled az autódba.Be kell íratni a forgalmiba,és akkor lesz legális,ehez kell majd a műbizonylat.meg egy szerelőműhely pecsétje,ahol belerakták,hogy a kormány megfelel,műkdik stb stb....Gyárilag légzsákkal szerelt autóba valóban nem lehet légzsák nélküli kormányt tenni,ezt jól tudod.
2015. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Áhh értem. A forgalmiba beíratás hogy zajlik? Mit kell tenni?
2015. febr. 15. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó,hogy nem kell a krómozott szelepsapkára is nemzetbiztonsági engedélyt kérni. Szard már le! Be rakod a kormányt és kész. Az én kockámban is koppány kormány van, alu felni, lökös nincs. Kb 300ezer km-t vezettem le mióta van jogsim. Mindenféle autóval és kiegészítőkkel Pl nem széria felni, sportkormány,spoiler,xenon,fóliás üvegek és lámpák, stb. De a műszaki vizsgabiztos kivételével a kutyát nem érdekelte,hogy mit tekergetek a kocsiban. Ha a bürokráciára bízod magad, szarni sem mehetsz engedély nélkül.
2015. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát azért ez csak nem így működik....
2015. febr. 15. 11:55
 5/11 anonim ***** válasza:
handrix biztos gyonyorű ladád lehet......ezekhez az autókhoz pont illik a xenon meg a spoiler és a sotétítés...gondolom a krómos szelepsapkát sem véletlenül írtad,mert neked az is van sőt este még kéken is világít......na hát ilyen egy igazi bazári diszkótuningos lada....remélem valami sárkány,vagy láng mintás matrica is van az oldalán,mert anélkül szart se ér.
2015. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látom figyeltél kedves előttem szóló. Ezek nem egy autón voltak. Én sem vagyok a tesco-s tuning híve. De miért velem foglalatoskodsz? Volt egy kérdés. Azzal kéne foglalkozni. A te kifinomult ízlésvilágodra, és rád is nagyívben sz@rok. F@.zjancsi :)
2015. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerezz agyat! Keress egy hivatalos sebészt aki beszereli! És bepecsétel a céduládba ill. műbizonylatba amit az agyhoz kaptál. És így nem leszel agyhalott. Amíg nincsen hivatalos papírod az agybeültetésről, addig sajnos nem tudom elfogadni a válaszod!
2015. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tudnál még irni ilyen frappánsakat?!!?
2015. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most mit írjak? Köszönjem meg, hogy savazol? Úgy,hogy nem is ismersz. Ezt érdemled!De szerintem itt fejezzük be. Nem hinném,hogy ránk kíváncsiak. Off
2015. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát rád biztos nem...
2015. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!