Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóban lehet kényelmes...

Milyen autóban lehet kényelmesen akár aludni is?

Figyelt kérdés
autóvásárlás elött állok és akkor már olyat vennék amivel akár túrázni is lehet vélemények ezekről? Dönthető ülés és hely szempontjából? Matrac befér? Ford connect, skoda roomster, citroen berlingó, fiat dobolo

2015. febr. 15. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek rövidek. A Berlingo biztosan. Minimum valami nagyobb kombi kell, hogy hosszában elférj, lehajtott hátsó ülésekkel (Passat, Mondeo).
2015. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lakóautó? Renault Kangooból amúgy elég sok kempingautó van, tehát ha az jó, akkor ezeket is bőven át lehet alakítani.
2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valami furgont vennék (kb transit méretben).
2015. febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
néztem a opel astra caravan, ford mondeo kombi ezekben kész francia ágy van hátul ha le van döntve a hátsó ülés
2015. febr. 25. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az az Opel is jó amit mondasz, ez mellett jók a :

VW Passat kombi, Toyota Avensis kombi stb szerintem szinte az összes kombiba van akkora hely hogy egy matrac bele férjen. De egy G astra lenne a legjobb árban sem drága és fentartásban sem.

2017. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!