Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 pici gyerekes család milyen...

3 pici gyerekes család milyen autóban fér el kényelmesen?

Figyelt kérdés
20 hós lesz kb a lányom mikor megszületnek az ikrek, és most Yaris-unk van, amibe tuti nem fér el a 3 gyerekülés meg mi ketten apával. Nagy keretünk nincs, drágára nem telik, de ha el tudnánk adni a mostani, és kis hitelt felvenni lecserélnénk, de mire érdemes hogy kényelmes legyen?
2010. márc. 10. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Opel Zafira? Nem drága és nagy, 7 személyes.
2010. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt egy link:

[link]

2010. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Ford Galaxynk van, nagyon jó nagycsaládosok számára, ez is 7 személyes, ki-be lehet rakni az üléseket belőle ha nem kell mind. A babakocsi is elfér benne simán kinyitva. A miénkbe kettő gyári gyerekülés is van ami a hátsó ülésekből kinyitható.
2010. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk SX4 van. Igaz még csak a 2. babát várjuk, de 3-at szeretnénk és a férjem megnézte belefér a 3 gyerekülés.
2010. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Chevrolet Suburban!
2010. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiat Multipla
2010. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is így jártunk,csak nekünk pont egy év lesz a kicsi és az ikrek között.Az én férjem is autót néz!Mikorra vagy kiírva?Én 32hetes vagyok!Az egyik baba már befordult a másik haránt fekvésbe van,szerinted van még helye megfordulni?Jó egészséget nektek!
2010. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenknek a választ! Keresgélünk. A férjem mindenképp kisbusz szerűt nézeget, hogy jó legyen neki dolgozni, cipekedni is, ne kelljen két autó, meg szerinte kényelmesebb ha tolóajtós és be tudok szállni és bekötni a gyereket, nem bújkálok. Csak nekem annyira idegenek ezek a számomra nagy autók, hogy nem szívesen vezetném öket. Pedig tulképp lehet nem is nagyok, meg még nem is próbáltam soha ilyet vezetni, csak óckodom tőle. Azért is kérdezem, kinek milyen van, és hogy vált be.
2010. márc. 12. 12:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Subaru Legacy kombi. A 2000 környéki daraboknak használtan nem vészes az áruk, megbízható, elfértek benne a 3 gyerekkel + a csomagok is.

...mi legalábbis ezt a típust néztük ki, bár még "csak" egy babával büszkélkedhetünk, de szeretnénk még, és a mi Yarisunk is kicsi lesz... :)

(Yaris viszonylag jól tartja az árát, nem kell olyan szörnyen sokat ráfizetni - pl. 8-900e ft-tól -> Legacyt kapsz már 1.200e-ért)

C

2010. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én még csak 14 hetes leszek, szeptemberre vagyok kiírva. Még csak nézegetünk, nem engedek a férjemnek belevágni, félek hogy azzal elkiabáljuk és valami gond lesz. Meg anyagilag is meg kell gondolnunk sajnos, lakáshitel mellé. Szeretnék már ott tartani a terhességgel, ahol te! Remélem minden ok veled! Azt mondják egy baba még az utolsó pillanatban is befordulhat, szerintem ilyen alapon még pár hétig nem lehetetlen. Szurkolok neked!

Én is kérdezhetnék? Szóval sokan mondják hogy ikreknél nem értelmezhető a kombinált teszt (12 hetes) és az AFP eredménye, de megcsináltattam és 1:11000, és 1:44000 lett Down és a másik kórra az eredmény. Nagyon jónak tűnik, szerinted hihetek az eredménynek, vagy ilyen nagyot is tévedhet? Neked csináltak más vizsgálatot, csak mert ikreket vársz?

2010. márc. 12. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!