Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Víztócsa a kipufogódob alatt...

Víztócsa a kipufogódob alatt mitől?

Figyelt kérdés
Tegnap a garázsban észrevettem, hogy a kipufogódob alatt víztócsa keletkezett. Nem értem mi lehet, mivel az elmúlt napokban csak száraz időben volt úton.. (benzinüzemű autó)
2015. febr. 15. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy apró lyuk rajta és a kondenzvíz kicsurog belőle. Rövid távokon használod?
2015. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi napokban csak rövidebb távokon mentem.
2015. febr. 15. 22:01
 3/8 A kérdező kommentje:
..ja és fél éve volt kipufogódob csere..
2015. febr. 15. 22:02
 4/8 SándorÚr ***** válasza:
kondenzvíz, ne aggódj miatta
2015. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rövid távok miatt a lecsapódó kondenzvíz nem tud elpárologni a kipufogórendszerből és valahol kicsöpög belőle. Lehet, hogy csak a toldásnál, de lehet, hogy egy hegesztés elrepedt és ott. Ha járó motornál befogod a kipufogó végét, valószínűleg meglátod/hallod, hol fúj ki.
2015. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kipuf.dob hátsó oldalfali hegesztésének az alján is láttam vízcseppeket, mi több ott meglehetősen rozsdás a hegesztés..

De könyörgöm, fél éve lett cserélve egy zsírúj Ferrozra!! :/

2015. febr. 16. 13:28
 7/8 SándorÚr ***** válasza:
ez valami gagyi olasz?
2015. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minőségi lengyel gyártmány.
2015. febr. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!