Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen kipufogódob lehet?

Ez milyen kipufogódob lehet?

Figyelt kérdés

Márkajelzés nincs rajta, csak pár szám. Honda CRX-ről van szó.

[link]


[link]


2015. febr. 16. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
valószinüleg jó hangos
2015. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de érdekelne mi lehet a márkája. utána néznék :D De se crx Dual exhaust/muffler se CRX Twin exhaust/muffler keresésre nem találtam ilyent, csak hasonlót. de ugyanilyent nem :D
2015. febr. 16. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugye csak szívatsz?

10 másodperc sem volt.

[link]

2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tényleg, és melyik az? mert ezek közül egyik sem xD eddig én is eljutottam. kár hogy egyik sem az mint ami nekem van.
2015. febr. 16. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2015. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező ha szerinted ezek nem azok akkor vedd fel a szemüveged és nézd meg jobban!
2015. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem ilyen. igen, nagyon hasonlít. de mindkettőnél a végeken van a különbség. SRS-nél jóval nagyobb enyémen a vég, ráadásul az SRS dob-on a kipufogóvég vége befelé van hajlítva míg az enyémen teljesen egyenes, a google találat elsőnél pedig a vég felfogatása teljesen más mint az enyémen. ( bár erről nem raktam fel képet így ti nem láthatjátok) de ha a google képkereső legelsője még ugyanaz is lenne, márkanév akkor sincs odaírva :/
2015. febr. 16. 19:02
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem annál nincs márkanév. rosszul emlékeztem. de sajnos az akkor sem ugyanaz :/ A rendszerem amit vettem vele együtt amúgy Sankei a leömlő pedig Edelbrock. de egyik márkánél sem találtam ilyen dobot.
2015. febr. 16. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor a tied nem létezik
2015. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezaz. ezen vagyok én is fennakadva. lehet hogy valami márkátlan akármi, de akkor is csak kéne valami nyomának lennie. amúgy erre hasonlít a legjobban, annyi a különbség hogy az enyém dupla ileltve az enyémen hosszabbnak tűnik a vég: [link]
2015. febr. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!