Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane om van 1-es...

Renault megane om van 1-es regel mikor inditani akartam megneztem az olajaz dugig van vizel feheret is fustol decemberben tejes motor felujitas volt 350000 er megcsinaljak szeintetek garanciaba? Milehet a problema?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 21:55
 1/8 egySanyi ***** válasza:
A probléma a kérdéssel van, szinte olvashatatlan.
2015. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A problema az hogy nem tudod irasban kifejezni magad!
2015. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hengerfejes lett. Nézd meg a hűtőfolyadékot is! Nincs e olaj, illetve megvan e a szint.

Mert az a víz valahonnan oda került. Még Jézus sem tud vasból vizet fakasztani!

2015. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom biztosan megcsinálják ha indítod és víz van a pálcán garanciába minden reggel pedig füstöl de nem rég volt megcsinálva az olaj teljes motorfelújítás......
2015. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Hengerfej. Reklamálj. De a reklamációdat kicsit jobban szedd össze, mint ezt a kérdést, mert elhajtanak a sunyiba.
2015. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsanatot kerek az isas ert nem vagyok jo hejesiro meg telefonrol irok koszonom a valaszokat

nem fogja mobdani a szerviz hogy az enhibam nem hajtotam az autot mentem vele durvan 1000km a viz nem nagyon fogyot csak kicsit demas a szine es nehezen is indul regelente a fogyasztasa 2 szerese let kivagyok teljesen oda van 300 ezer potyara nem vagyok gazdag szamla megvan

2015. febr. 18. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
hát azt vettük észre hogy nem vagy jó "hejesíró".....bár a j/ly problémáját azért nem fognám a telefonra....
2015. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne hogy nézzék mert ha valami szerelési hiba volt akkor azért nekik kellene vállalni a felelősséget, főleg hogy még 3 hónapja sincs annak hogy csinálták. Mindenesetre kérdezd meg azt aki csinálta. Persze remélem nem a te hibádból következett be a hiba.
2015. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!