Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Galant tulajdonosok...

Mitsubishi Galant tulajdonosok! Vajon miért fogyaszt ennyit?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 1997-es Mitsubishi Galant 2.0 GLS benzines cápa galantot. Nagy, megy mint az ökör, gyönyörű, imádom. De amikor beletettem az első 100-ast, éselmentem tankolni nagyot néztem, mert 14 litert evett. Városban használtam végig 50-60 km/h sebességgel, egyszer mentem el egy 30 km-re fekvő helyre, és vissza kb 90-es sebességgel. A szerelőm azt mondja hogy a klíma miatt 4-5 literrel többet eszik az autó. Én laikus vagyok, de szerintem ez baromság. Egy 2000-es galantnak klímával együtt is meg kell állnia 10 literben még városban is. Szerintem. De most nem tudom mit csináljak ezzel a 14 literes fogyasztással. Amúgy van még egy olyan gondja, hogy a szélvédőre szinte egyáltalán nem tudja fújni a levegőt. Cseréltem pollenszűrőt, de semmi.... Tehát van szélvédőfűtés benne, de még sincs. Remélem tudtok segíteni, mert megeszi az életemet. Köszönöm.

2015. febr. 18. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen reális ez a városi fogyasztás egy ekkora autónak ilyen nagy motorral (és ennyi évvel a háta mögött). De motordiagnosztikára azért elviheted.
2015. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A normálisnál jóval magasabb fogyasztást eredményezhet pl, ha rossz a termosztát -folyamatosan nyitott állapotban van. Amúgy meg nem, nem igaz, amit az előző ír. Egyáltalán nem normális, hogy ez az autó 14 litert fogyaszt.
2015. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tiszteletem. Én is azt gondolom, hogy ez nem reális. 10 literben meg kéne állnia, még klímával is. Azért köszönöm az első hozzászóló kommentjét is, és el fogom vinni mielőbb motordiagnosztikára.
2015. febr. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!