Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 B5 1.9TDI 90Le/1Z/...

Audi a4 B5 1.9TDI 90Le/1Z/ hozzáértők, tulajdonosok tudnátok segíteni? A többit lent.

Figyelt kérdés
Tehát,van egy audi a4 1.9tdi 1995 ös évj 90le-s autóm.A lényeg az hogy 3000es fordulat felett az autó olyat produkal mintha kicsit elvenném a gázt kicsit nyomnám a gázt.Az alatti fordulaton megy mint a barom.jól húz szépen egyenletesen.visszaváltásoknál dinamikus pörgös.140 es temponal eri el azt a 3000-3200 körüli fordulatot mikor ujra elöjön a "himbálózás:D"Mi leeht a baj?Adagoló?Turbó?Porlasztócsúcs?Valaki talalkozott mar iylen problémával?

2015. febr. 16. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha nem kapna elég üzemanyagot.

Előszőr szerintem nézd meg nyom-e elég üzemanyagot az üzemanyag pumpa.

2015. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ksoma válasza:
Régebben jártam így.Vittem egy autót,elfelejtették mondani kapucsínó van benne,"laza" előzés közben megállt,igen kellemetlen volt.Magyarul valószínű az üzemanyagrendszerrel lehet gond első sorban.Ezeknek pumpájuk nincs,az adagoló szívja az üzemanyagot.Gázolajszűrő,tankban levő szűrő,levegősödés,"kannás" gázolaj stb.
2015. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!