Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat B5 légzsák lámpa...

Passat B5 légzsák lámpa egyfolytában ég! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a légzsákrendszer hibáját jelzi, de ezt teheti többféleképpen (fel-fel világít néha, egyfolytában villog, vagy egyfolytában ég - nekem utóbbi). Útközben spontán ugye nem nyílhat ki a légzsák? Nincs most pénzem szervizbe vinni, nagyon rosszkor jött.

2015. febr. 18. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

" ezt teheti többféleképpen (fel-fel világít néha, egyfolytában villog, vagy egyfolytában ég"


Biztos vagy te ebben, vagy csak találgatsz?

:)


Ha van üléslégzsákod, akkor mássz be az ülések alá, és szedd szét a csatlakozókat, esetleg fújd be kontakt szprével és nyomd össze újra. Azok a csatik szoktak a leggyakrabban kontakt hibásak lenni.

2015. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van benne légzsák? Nem elméletileg hanem gyakorlatilag.
2015. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy éve nálam van, eddig nem világított így. Szóval biztos van, mert akkor már korábban is kigyúlt volna a lámpa, mivel elviekben gyújtás ráadáskor ellenőrzi.
2015. febr. 18. 20:41
 4/4 A kérdező kommentje:

"Biztos vagy te ebben, vagy csak találgatsz? "

A kezelési útmutatóban néztem, hogy ha ezek közül a jelenségek közül történik valami, akkor a légzsákrendszer meghibásodott. De konkrétan nem írta melyik esetben mi a gond, vagy van-e összefüggés.

2015. febr. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!