Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes volna egy audi a4...

Walk w1th mee kérdése:

Érdemes volna egy audi a4 (97) 1.6 benz-t elcserélni valamien golf3 1.9tdire?

Figyelt kérdés

esetleg vento ra hasonlo évjarat és tdi?:D:D

ami persze patentba van rakva.

csk ugy kivancsisagol kérdem eszemben sincs elcserélni:d


2015. febr. 18. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán 650.000et érhet az autód. De ez állapot és felszereltség függő. Nekem ha ilyen autóm lenne akkor lecserélném egy fiatalabb és kisebb autóra. Ezért a pénzért van Clio II benzines, Punto II benzin és ezek 4-5 évvel fiatalabbak mint az Audi, ráadásul 6-7 literrel beérik.

Golf3ra tuti nem cserélném le mert már öreg autó, inkább Golf IV.

2015. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

6-7,5 literrel is beéri az enyém:))

Ám igen tényleg annyit ér,2ezer euroert vásároltam:d de clio meg punto?azok eskü csúnya autók is,más varians nem LENNE?:)

2015. febr. 18. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom én mire cserélnék, de a Golf 3 az visszalépés lenne, a 97-es A4-essel kb a Golf 4 egy generáció, még arra sem érdemes lecserélni (csak ha nagyon kell a TDI).

És jól teszed hogy nem cseréled le, ha nem egy másik Audira vagy hasonló minőségű márkára cserélsz, hanem mondjuk egy VW-ra, akkor mindenképpen sokkal fiatalabbat kell vegyél, hogy előrelépés legyen.

2015. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm:D csak igy elgondoltam,de nemvágom a golf4 sokkal drágább mint az a4es audi mind 9oes évjaratuak..nemvágom miért van ez :S
2015. febr. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!