Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek, melyik...

Mi a véleményetek, melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autóvásárlás elött állok hamarosan. Volkswagen Golf IV-esben gondolkodok,de nem tudom milyet, melyik a legjobb? Városban mászkálnék vele átlagban,de néha-néha egy hosszú útra is elmennék? max 100-200km, de ez tényleg ritka lenne évente 3-4szer.

Szóval milyet vegyek? Megmondom őszintén, nem vagyok nagyon otthon ebben a témában. 1.4,1.6,1.9 vagy milyen legyen ? Maximum mennyi km legyne benne? Meg mindenféle info érdekelne róla,esetleg tipp,ha ez nem jó autó, hgy milyen legyen helyette! Köszi



#autó #vásárlás #Volkswagen #Golf IV #volkswagen.golf #4 Golf 4
2015. febr. 20. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Volkswagen fan, főleg a Golfokért nem vagyok oda. Ha rám hallgatsz Astrát veszel, vagy egy 2004 utáni Focust.
2015. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1.6-al elleszel, mitn a befőtt.
2015. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Benzinest vegyél, minimum 1.6-os motorral. Kilométert ne nézd, mert felesleges. Valakit vigyél magaddal, aki ért hozzá.
2015. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
1.6 Benzin Max 50000km
2015. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!