Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt így bemerjem vállalni?...

Lacko1996 kérdése:

Ezt így bemerjem vállalni? Gilera Runner 180/50 19F

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Motor vásárlás előtt állok, a kiszemeltem egy Gilera Runner 180, 50-es papírokkal használnám, miről lehet felismerni hogy 180-as? Nagyságra ugyan az mert ismerőseim között van 50-es és 180-as is. Azt akarom elérni hogy a rendőrök nehogy bevizsgáltassák, csak pályán hajtanám egyébként nekem bőven elég a 60/70-es tempó. Szabályokat is beszoktam tartani és lassan már 3 éve motorozom.


2015. febr. 20. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Okirat hamisítás (bűncselekmény), biztosítási csalás, jogosítvány nélküli vezetés.

Olyan meg nem létezik hogy 180-as robogó 50-es papírokkal.

Ja és pályán kikapnak a 'csába mert nem is mehetsz SMKP-val pályán.

Ha balesetet okozol vagy vétlen vagy (kár nagyságától függően) mehetsz szépen a börtönbe és még fizethetsz is a biztosító helyett plusz a büntetés a többi dolog miatt.

Ha csak simán elkapnak megúszhatod egy felfüggesztettel.

Megéri? Döntsd el...

2015. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arról lehet felismerni, hogy úgy gyorsul, mint egy középkategóriás sport autó padlógázon, olyan a hangja, mint egy megpiszkált 50esnek. Továbbá az ilyet vezető "emberek" gondolkodás nélkül hajtanák át a piros lámpán, a nincs rendszám nincs para alapon, a belvárosi bicikli sávot mindig félrenézik a kamu ötvenessel 90el repeszthetek sávnak, és keverik a zárt villamos pályát a magánterülteükkel. Onnan is fel ismerem őket, hogy mellettem is 90el repülnek el, hogy megmutassák, hogy az én 50esem milyen kevés, bezzeg az övék az egy igazi seggrakéta.
2015. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!