Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomból ideiglenesen...

Leslie boy kérdése:

Forgalomból ideiglenesen kivont autót vennék alkatrésznek! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Csak valahogy intézd el a papírjait (tudtommal erre nincs lehetőség), fizesd folyamatosan az ideiglenes kivonásokat, vagy akkor szerintem ésszerűbb venni vagy egy okmányok nélkülit, vagy egy külföldi papírost. Én inkább egy külföldit vennék jó eséllyel jobb állapotban lesz mint egy magyar okmány nélküli.
2015. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás ha adsz egy hajléktalannak kb 5000-10000Ft-ot hogy legyen szíves töltse már ki ezt az adásvételi szerződést. Ő nagy boldogan aláírja, onnantól papíron már övé az autó. Neked nincs több gondod vele.
2015. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak nem éri meg!

Legjobban akkor jársz ha teljesen kivont autót veszel vagy külföldit. Nem tudom mire kell neked az autó, ha lebontanád az alkatrészeit egy másik autó javára akkor célszerűbb lenne kivonni teljesen a forgalomból és darabokra szedni az egészet úgy ahogy van. Vagy ha még többet terveznél vele, akkor célszerű lenne teljesen felújítani azt és forgalomba visszatenni használatra.

2015. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!