Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51-em, hogyan...

Van egy simson s51-em, hogyan növeljem a végsebességet?

Figyelt kérdés
Most 58,5 km/h, de egy kicsit feljebb szeretném ezt tornázni.Nem mondom hogy száguldozni akarok, de azért kb 70 km/h-ig jó lenne, mit kéne ehhez csinálnom, kicserélnem? És ez kb mennyibe kerülne? Nem értek nagyon a motorokhoz, kb fél éve kezdtem, de azért az alapokat tudom.
2015. febr. 21. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
70es henger, erősített főtengely és hajtó kar, esetleg V-rezó.
2015. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

KRESZ szerint segédmotorral csak 45km/h-val engedélyzett a haladás.

Minek is akarsz akkor 70-vel menni?

2015. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha ennyire menni akarsz akkor, ne segédmotorral menjél, hanem rendes motorral!
2015. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GehZurHölle

melyik motor az ami PONTOSAN 45-el megy? vagyis inkább 40el. Ki az aki pontosan betartja a korlátozásokat?

2015. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előre rakj nagyobb lánckereket, hátra meg kissebbet
2015. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajolj előre, vagy tedd fel a lábaidat a hengerfejre (műanyag cipőtalp megolvad).
2015. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#4 pl a azok a segédmotoros robogók amik 49-50ccm-esek!

Mivel azokban van folytás, ahogy az enyémbe is (volt.)!

Ettől függetlenül, azért nem szoktam csutkáig húzni, úgyis csak széthajtanám.

Mellékesen meg mint mondtam, egy segédmotorral minek akar az ember 70-80-l menni??? AKkor vegyen az illető rendes motort, legalább 125ccm-st és kész!

KRESZ-t be kéne tartani, de tudom, hogy egyik rohadt birka sem képes rá soha, persze én sem mindig, de csak, mert rám erőszakolják, hogy most muszáj menni vagy valami.

2015. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még az oktatóm sem ment annyival amennyi szabadott volna. motoromnak (robogó 70-es vashengerrel) 110 a vége. olyan 70-80 az utazó. ha 60al megyek akkor a kuplungot csak pörgeti a harangban és elég keményen összeég.
2015. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!