Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mélyik autót vegyem?

Szerintetek mélyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Nos jelenleg 16 éves vagyok de szeretnénk mármint a család is egy autót venni amit 3,5 év múlva mikor én leéretségiztem ,hogy én használjam.Mivel érettségi után lefogok költözni Szegedre vagy Pécsre tanulni.Ezért is gondolkodunk egy nagy teljesítményű kocsin jelenleg 3 kocsin gondolkodunk:

Az első : [link]

A második : Egy új Ople Antara 2,2 motor 167 LE 5,8 M

A harmadik egy használt : insignia 2010 131 LE 2,0 motor

Mélyik tartaná meg az értékét?Mennyire érné meg?Milyen autók is ezek?

Nagyon hálás lennék ha valaki tényleg tudna segíteni előre is köszönöm a hasznos és jó válaszokat!



2015. febr. 23. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem minek kéne neked "nagy teljesítményű" autó, egy Fabia vagy egy Astra is simán tudja az autópálya tempót, ráadásul minden szempontból olcsóbban jönnél ki.

Gondolom a majdani áruk miatt kérdezed az értékvesztésüket, ez utóbbiban az Audi igen rosszul áll (ami neked jó), de a többieket sem kell félteni, az újonnan drága autókról típustól függetlenül általános elmondható, hogy néhány év alatt anyagi értékük a töredékére csökken.

Amúgy nagy és kényelmes autó mind (bár Antarában még nem ültem, de azt mondják jó), és mire oda jutsz, addigra talán jobban kijönnek a típushibáik is.

2015. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se tartja az értékét.

15 éves autóról már elmondhatjuk hogy alig veszít az árából de a pár éves autók még nagyon sokat, a drága autók meg főleg. 5 éves insignia bőven jó.

2015. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Első kérdés, hogy egy személyre heti egy útra, kezdő jogsival koleszosnak biztos kell a nagy és erős autó? Vagy anyuék majd tankolják is neked? Én mondanék inkább egy Astra-t Golf-ot. Azzal biztos jobban járnál. De hát 16 évesen még a racionalitás az utolsó szempont autóvásárlásnál:)
2015. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést egyszer már megkérdezted.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__658..

2015. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fura, az előző kérdésnél még 19 voltál. Te tudsz valamit.
2015. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az nem az én kérdésem lol
2015. febr. 24. 13:42
 7/9 A kérdező kommentje:
az antara a közös pont :D
2015. febr. 24. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Az érettségizés, a szegedi és a pécsi továbbtanulás, meg a lényegében ugyanakkora keret, vagy a 2 kérdés közt eltelt rövid időköz pedig bizonyára teljesen véletlen
2015. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Audi <3
2015. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!