Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típust ajánlanátok...

Milyen típust ajánlanátok első autónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is köszönöm azoknak, akik elolvassák a kérdésem, és próbálnak a válaszukkal a segítségemre lenni. Franciaországban lakom, itt nyüzsögnek a Peugeot-k és Renault-k, de nem vagyok meggyőződve a francia autókról. Kb 2000-2500 euróban (durván 600-750k HUF) gondolkodom, csak dízelben. Tudni való, hogy nőnemű vagyok (nem tinédzser), és valahogyan az arany középutat szeretném megtalálni. Nem jönnek be a nagy batárd gépek, de a tipikus női autók sem. Nagyon tetszik pl ebben az árkategóriában a 2004 körüli Alfa 147-es, de faterom szerint olaszból csak Ferrarit szabad :D Gondoltam még Ford Focusra, Peugeot 206 CC-re, esetleg A osztályos Mercire (bár az már egy picit kocka az ízlésemnek, de legalább német...). Mit gondoltok?

2015. febr. 24. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked a Ford Focus lesz a megfelelő! :)
2015. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az unokabátyám is ezt mondta (neki is az van :) )
2015. febr. 24. 17:23
 3/7 A kérdező kommentje:
egy ilyet esetleg? [link]
2015. febr. 24. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez sem rossz szerintem! Bár Te döntöd el , milyen autót szeretnél!
2015. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Alfa se rossz. Ha nincs elhanyagolva és nem is lesz, akkor nem hagy cserben.

Meg szoktam kérdezni, hogy akik szidják az olasz autókat, azok honnan merítenek: Volt? Nem, csak ismerősök mondták. Aha, és mennyi ismerős? Háát, most nem is tudom hirtelen...


A francia autókkal kapcsolatban szintén fel szoktam tenni ilyen kérdéseket. A 206 CC még jó is lenne neked, habár az nőies és írtad, hogy ezek nem jönnek be. A Merci drágább lesz, bumfordi, és nem igazán fiatalos.


Franciaország melyik részén? Élnek Franciaországban rokonaim.

2015. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2004 utáni Focusok remek szerkezetek. Esetleg egy G Astra.
2015. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Franciaországban nem él a hülye beidegződés az olasz autókról, valamint a franciák fenn tudják tartani, nem mint a magyarok hogy csak leharcolni képesek, vagy már eleve csak egy roncsot megvenni. Nyugodtan lehet az Alfa 147, vezetési élménye magasan az általad említett autók felett van.
2015. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!