Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy is van ez a protektoros...

Hogy is van ez a protektoros ruházattal A2 kategóriánál?

Figyelt kérdés
Nekem kell vinnem a protektoros dolgokat vagy biztosítja nekem a motoros suli ahol tanulok ? Csak mert nem akarok 60-80 000 Ft-ot költeni egy olyan ruházatra amit vizsgán kívül sosem használnék és nem értem hogy van ez.

2015. febr. 24. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csóró a suli,akkor neked kell.
2015. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neked kell vinned..

A használata meg erősen ajánlott!


Am úgy tudom, h a bukósisak amire be kell ruházni, lábbelinek elég egy rendes bakancs, kesztyűnek meg m1 csak ne biciklis kesztyű legyen.

2015. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Bukósisak, protektoros kesztyű, bokát takaró bakancs, gerincvédő. Ez a kötelező. Persze akinek van esze az vizsga után is felveszi ezeket, sőt, költ normális motoros csizmára, térdvédőre, kabátra is.
2015. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

" amit vizsgán kívül sosem használnék "


Pedig jobban tennéd...

2015. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet hogy az iskola biztosítja de hogy ha nem akkor mindenképp vinnem kell vagy pedig eltekintenek ettől mert csak "erősen ajánlott" ? Vagy ez nem egy egységes rendszer hanem mindenhol, minden iskolánál máshogy működik ?
2015. febr. 25. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:

A vizsgára KÖTELEZŐ, ott senki nem fog tőle eltekinteni. Nem is engedi a vizsgabiztos, hogy elindulj ha nincs rajtad az előírt védőruházat.


Az, hogy ez miként kerül rád a te gondod. Sok iskola ad lehetőséget bérkésre például - de ez csak egy extra szolgáltatás. Vagy igen vagy nem. Nem kötelesek.

2015. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már értem!
2015. febr. 25. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami kell:

Szabályos bukósisak plexivel vagy szemüveggel

Hosszú szárú zárt cipő

Protektoros kesztyű

Protektoros nadrág vagy zárt nadrág térdvédővel

Protektoros kabát vagy gerinc váll és könyökvédő.


Bukó gondolom nyilvánvaló hogy saját kell. Lábbelit és kesztyűt sem adnak kb sehol higiéniai okokból.

Ruha alá felvehető protektorokat szoktak adni/lehet bérelni.


De jobban jársz ha veszel saját ruhát. Elég egy kis borulás, egy cordura ruha már elég jól megvéd, egy farmer kb sehogy. Valamint ha elkap egy zápor akkor nem ázol sz@rrá.

(nem értem miért nem használnád? Netán a díszmotoros akarsz lenni aki papucsban és rövid gatyában húzza a gázt?)

2015. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ohh...-_-

az erősen ajánlott dumát úgy értettem ahogy írtam.. használni (mindig minden körülmények között [nem csak vizsgán]) erősen ajánlott..

2015. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!