Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy 2010-es...

Szeretnék venni egy 2010-es subaru impreza 2. 0 boxer dieselt többnyire a munkahelyemre járnák vele ami oda és vissza 20km de ritkán 2000km-t is utazom a kérdésem hogy jobban járnék a benzinessel?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2015. febr. 25. 17:52
 1/6 szántóvető ***** válasza:

csak a cikkre tudok hivatkozni,azt írják hogy nem jók ezek az agyonbonyolított konstrukciójú motorok,egyiket-másikat kerülni kell nagy ívben.az alsó harmadnál szerepel az általad kinézett modell is:

[link]

2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. febr. 25. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Napi 20 kilometerre dizelt? Ember, be sem melegszik ennyi ido alatt, egy fel ev alatt kinyirod a motort. Telen meg belefagy a s**ged, mert 10 km alatt nem lesz futes, az szent.


Picit aranytevesztesben vagy egyebkent, negymilla feletti autot napi munkabajarashoz? Esetleg ha a munkaltato fizeti...

2015. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nézd! nemrég vettem egy 4-es golfot 300 ezer forintért mert gondoltam ugyan úgy gurul mint a másik de kapásból rá kellett költenem még 300 ezret... amint ez megtörtént tönkrement a váltó megrepedt a hűtő és még számos gond adódott ami további 600 ezer lett volna ekkor úgy döntöttem eladom sikerült is 70 ezer forintért
2015. febr. 25. 18:30
 5/6 A kérdező kommentje:
különben van benne ülésfűtés nem fagy be semmim
2015. febr. 25. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Vessen magára az aki 300ért vesz négyes golfot..xD
2015. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!