Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot partner 2. 0 hdi...

Peugeot partner 2. 0 hdi hirtelen gázadásra leáll és csak pár másodperc után indítható ujra. Illetve nehezen is indul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Az lehet a baj, hogy francia. Komolyra fordítva injektor lehet, rossz üzemanyag, eltömődött üzemanyagszűrő ill. légszűrő. Egyszerűbb elvinni egy szervízbe, mivel sajnos igen, egy autó sokba kerül, és ha már vettél autó nem a szervízelésen kell spórolni.
2015. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rail szenzor hiba is lehet, akkor megúsztad fillérekből...
2015. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első válaszadónak ezzel leminősíted magad hogy azt a kijelentést tedted hogy az a baj hogy francia csak megsúgom 1.4 hdim van pözsóba 350 ezer kilómétert mentem minden motor probéma nélkül nem szar adagolós mint a régi tdik szétkopik stbi lehet hogysokkal drágább az alkatrész hozzá de kevesebbet eszik szebben kát a motorja nincs csörgő kopogó hangja mint a szar régi td-tdik nem és hasonló építésű a hdi mint a pdtdi szóval először nézz körbe mielőt fikázol egy autót.
2015. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kérdésre a válasz pedig vagy üzemanyag szűrő csere nekem is volt ilyenre példa és csere után nem csinálta ezt vagy főtengely jeladó az sem vészes árba.
2015. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami ilyet okozhat, a fotengely jelado, a nyomasszabalyzo, az ac pompa (tankban levo uzemanyag szivattyu). Gazolaj ha koszos, a motor nem huz, de nem all le ;)
2021. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nokia 500 válasza:
helló. sikerült rájönni a hibára? nekem most 2000 hdi, csinálja hogy ha rugalmasabban indulok vele, akkor leáll. utána nehezen indul. szúrók cserélve, az előszivatyúnak adtam már állandó áramot. de még mindig ezt csinálja.
2023. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Irtam privatban
2023. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!