Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpáromon (2003-as VL...

Tom0919 kérdése:

Motorkerékpáromon (2003-as VL 1500-ös INTRUDER) nézegettem a töltő feszt az akku kapcsain, ami 13.5-13.7V, de fel-fel ugrott 14.75-14.77V-ra is alapjáraton. Nem tudom ez bele fér e még, vagy utalhat valami hibára?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Általánosságban úgy adják meg a szervízkönyvek, hogy adott fordulatszámon pl 3000 mekkora minimális töltőfeszültséget kell mérned. Említik továbbá a maximális töltőfeszültség értéket is.


Nem ismerem az intrudert de a töltőfeszültségek általában 13.5 - 15.5 V között vannak. Megjegyzem, hogy én 15 V feletti feszültséget még nem láttam egészséges töltőnél ( gépkönyv említi csak ). Tipikusan 14.5 - 15 V közötti értékek között mozognak a fordulatszámtól függően, lámpa állapotától ( világítás ) függetlenül.

2015. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
töltőnél - úgy értem feszültségszabályozónál
2015. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!