Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora fuvóka kell ehhez a...

Mekkora fuvóka kell ehhez a motorhoz?

Figyelt kérdés

Van egy Aprilia Sr 50-em (old sr,vízhűtêses minarelli blokkal!) Ami teljesen gyári csak ki lettek véve belölle a folytások!

A motoron egy Dellorto Phbn 12-es karburátor van ês azt szeretnêm kérdezni hogy kb mekkora fuvóka kellene ebbe a karburátorba ehhez a motorhoz hogy viszonylag jól is menjen de azért a fogyasztás se legyen magas! Illetve a suber tűn lehet változtatni a kis seeger (zéger) gyűrű helyét ezt kb hanyadik bemarásba érdemes tenni? Előre is köszönöm a segitséget! :D



2015. febr. 28. 00:15
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Biztos van eltérés évjáratok között is mert én a gyári leírásban DellíOrto PHVA 17.5-ös karbit látok.

[link]

A 32-es alapjáratit nagyon kicsinek gondolom. Szerintem valahol 35-40 körül lesz a jó. Főfúvokónál ha 17-es torokátmérőjű akkor 72m körül gondolom.


Kapható ehhez a karbihoz komplett felújítókészlet. Meg kellene kérdezni a boltot, hogy abban milyen méretű fúvókák vannak.


Remélem segítettem.

2015. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!