Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar S-type vagy X-type...

Jaguar S-type vagy X-type (2004-2006) melyik tipus jobb és szebb? A hozzáértő emberektől:a jaguárokban ha tönkre megy valami alkatrész stb. akkor az eléggé drága?

Figyelt kérdés

#autó #jobb #alkatrész #kocsi #Jaguar X-Type #jaguár X #jaguár S #jaguar s type
2015. febr. 28. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik a szebb? Nekem tetszik mindkettő, sőt az XJ is :D


A Jaguarokban sok dolgot vettek át a Fordtól ( motort a PSAtól is ) ezek problémái talán nem túl drágán orvosolhatók. Viszont vannak dolgok, amik katasztrofálisan drágák. Itt olvashatsz érdekes dolgokat:


[link]


[link]

2015. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. febr. 28. 18:52
 3/7 A kérdező kommentje:
vannak magyarországon jó jaguár szervizek vagy hozzá értő szakemberek ?
2015. febr. 28. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A márkaszervizből régen hiány volt, elég sokan hordták Bécsbe, mert itthon csak a trógerkodás ment. Volt egy TC cikk anno egy Range Roverról, amiben kapott bőségesen a Nagykőrösi úti márkaszerviz.. A maszekokat nem vágom, talán érdemes keresni valami jaguáros fórumot, ott biztos tudnak segíteni ebben is.
2015. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy időben én is akartam venni, de aztán 10-ből 8 rossz arány elvette a kedvem. Szerelők, ma se értenek hozzá. És a pillangó szelepek rendszeresen elszállnak, meg egy csomó apró idegesítő hiba.
2015. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is tetszenek a Jaguarok, főleg az S-type. Az a baj velük, hogy már gyárilag nem a megbizhatóság mintaszobrai a Jaguárok, szoktak érdekes gondokat produkálni, és ugye a Jaguar nem egy gyakori autó, nem nagyon értenek hozzá, alkatrész sem nagyon van, ha meg van, akkor nagyon drága.

Ez inkább ilyen hétvégi autónak lenne jó, nem évi 80-100 ezer km-hez, hogy szét legyen hajtva, kimélni kell. Talán Angliából lehetne korrekt darabot hozni, csak ugye az a fránya jobbkormány. Azért irom, mert egy srác az utcámból 2 éve hozott egy S-type-ot Angliából, azóta hajtja mint a süket naponta látom itt repeszteni az utcában. Kérdeztem a múltkor, és az autónak semmi baja nem volt még.

2015. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Isti1976 ***** válasza:

Az S-Type futóműve jobb és limuzinosan kényelmes miközben sportos. Az X-Type inkább Honda Civicesen kemény és nem kényelmes (sport verzió), vagy túl lágy (normál verzió), ellenben az X-Type 2.5v6, 3.0v6 4x4-es, ami kitűnő.


A kérdés az, egy Honda Civic-es pörgős, mérges télen is jól menő, de rázós cuccot akarsz, vagy egy jó futóműves hátsókerekes limuzint ? A választól függ, melyik a Te autód.


Fenntartásuk nem olcsó, de nem is annira drága, nekem X-Type 5 év alatt 1.5mFt (írtam a listát), S-Type 3 év alatt 1mFt volt, ebben gumi, szerelés benne, biztosítások, benzin nem.


Még annyi hogy 4x4-es V6 X-Typeok szerelése nagyon nehéz, ezért drága.

2015. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!