Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes venni?

Radish kérdése:

Milyen autót lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Életem első autójának megvásárlása előtt állok, és szeretném megtudni milyet érne meg megvenni. Vannak konkrét autók is amiket kinéztem, Volkswagen Golf 2 (1.6(szívó), 1.6 (turbó) dízelt nézegettem, Volkswagen Passat 3 (1.9 TDI), Suzuki Swift (1.3). Ezek úgy főképp az elképzeléseim, persze ha tudtok ajánlani még autót szívesen fogadom.


Amit légyszives írjatok le hogy körülbelül az alábbiakban felsorolt autók havi költsége, alkatrész árak, fogyasztás, megbízhatóság.



2015. márc. 1. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsón fenntartható mindhárom. Amelyikből jobbat találsz.
2015. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem ajánlok semmit, mert akárhányszor segítettem hasonló kérdezőknek, le lettem szavazva, hogy nem az ezres swiftet tukmálom ráfele mindenkire.

Egyébként én a Passaton gondolkodom. Kényelmes, jó menettulajdonságokkal rendelkezik.

2015. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megvétel után szeretnél valamit kezdeni a motorral, vagy maradna a gyári teljesítményen?
2015. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat, "2 válaszoló" én biztos nem foglak leugatni nekem nincsenek ilyen berögződéseim hogy csak honda csak vw vagy ilyesmi, tőlem lehet olasz, francia bármi, lényeg hogy olcsón fent tartható, és megbízható autó legyen, szóval megköszönöm ha ajánlanál valamit. "3 válaszoló" hát ezen őszintén megmondom nem nagyon agyaltam, de azért megköszönöm ha leírod melyikbe milyen lehetőségek lennének.
2015. márc. 1. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Akkor szerintem ismét a Passat, az 1.9TDi-t minimális ráfordítással is szépen fel lehet húzni :)

De amúgy sem gyenge, nekem bejött a gyorsulása :D

2015. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig az Astrát javaslom. Benzinest!
2015. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!