Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e60 sedan vagy Bmw e91...

Bmw e60 sedan vagy Bmw e91 touring?

Figyelt kérdés
Legkésőbb nyár végén kocsit szeretnék venni. Mindkét modell tetszik,így nem tudom melyik lenne az igazán alkalmas. Autóutak,városi használatra lenne használva ( nem dugós városról van szó) ki melyiket venné, ajánlaná?
2015. márc. 1. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van: Mennyiért?
2015. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szorongós a város akkor Sedan-t vennék, könnyebben elférsz, jobb parkolni is.

Egyébként nekem az E91 jobban bejön, Touringban.

2015. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az E60 nagyobb ugye, de az E91 praktikusabb. Mondjuk nekem speciel nagyon bejön a Bangle féle 5-ös BMW, vagyis az e60, úgyhogy azt venném.
2015. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább az E60, mert 1.a kombi BMW-k kinézetre nem valami szépek, inkább egy sedan E60 2.az E60 egy tágas autó, ha sok hely kell, akkor az előző kielentésem ellenére E61-et kell venni 3.az E90/E91 egy csúnya egérpofájú autó, és kinézetre olyan, mint az 1-es E81/E82, az E60 legalább egyedi megjelenésű, sasszemekkel.
2015. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Régebben sosem néztem volna touringot/kombit az olyan zöldségeskocsi kategória volt nálam. Viszon mára úgy gondolom,hogy a 3-as sorozat e46 vagy 91 touring szebb,mint a sedanok,mert azok amolyan " se eleje se hátulja " pedig még amikor ezek kijöttek,akkor sedant vettem volna,ha vettem volna.

Az utóbbi időben párszor vezettem e91- est és nagyon megtetszett és bőven elég is lenne nekem az. Nem a csomagtartó miatt kell touring.

Itt lép aztán elő az 5-ös az mindenképpen sedanba. Annak van eleje hátulja van egy formája és valahol egy közép út..nem 1-es , de nem is 7-es Bmw. Az 5-öst venném én is,de jeleneg úgy érzem a 3-as felé húzok :D

2015. márc. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!