Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto I 1.7TD motorja...

Fiat Punto I 1.7TD motorja mennyire használható?

Figyelt kérdés

Nem arra lennék kíváncsi, hogy olaszt ne vegyél, kerüld el, stb. Inkább az érdekelne, akinek tényleg személyes tapasztalata van, vagy a közelében van valakinek ilyen motorral szerelt Puntoja, hogy mennyire használható? Mennyire megbízható, mennyire van alkatrész, mennyire költséges karban tartani, illetve a menetteljesítményt nézve, mennyire dinamikusan közlekedik?


Előre is köszönöm a segítséget!


2015. márc. 1. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Traktor motor puntoba? Viccelsz? :D
2015. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eléggé hangos mint általában a régi dízelek többsége

15 s alatt van százon, nem egy versenyautó

egyszerű a motorja és olcsó hozzá az alkatrész

én inkább az 1.2 benzinest venném mert megy úgy mint az 1.7td és sokkal csöndesebb, fogyasztása is hasonló még egyszerűbb és könnyebb szerelni is ha netán mégis lenne valami.

2015. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 J. Norbi válasza:
Az 1.7 TD igénytelen, szint bármivel elmegy, alkatrész olcsó! Nekem volt 1.1 benyás de a TD jobb 1000X!!!
2015. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet de én a traktor hangja miatt inkább benzinest vettem (1.4)mert írtózom a kelepeléstől. Egy dízeles haverom egyszer megkérdezte alapjárati fordulatszámnál, hogy ez már jár? Szegényke nem ehhez szokott :)
2015. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!