Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eger rallynak vannak olyan...

Eger rallynak vannak olyan szakaszai amelyek tömegközlekedéssel és kis gyaloglással megközelíthetőek?

Figyelt kérdés
Csak mert fősulis vagyok itt Egerben és érdekelnének a gyorsaságik is......
2015. márc. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értessz kis gyaloglás alatt. Amúgy persze, ez a lényege, hogy az egyszeri ember is el tud menni és meg tudja nézni.
2015. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nem ijedek meg kb 3 km gyaloglástól
2015. márc. 1. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor persze. Szombaton a parádsasvár utáni volt hegyi felfutós szakaszon lesz érdemes nézelődni, ott vannak nagyon klafa kis kanyarok. Vasárnap meg Egerbakta, mint mindig.
2015. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Egerből a buszpályaudvarról hogy lehet oda eljutni?
2015. márc. 2. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Különjárat tudtommal nem indul, így a rendes járatokkal, de valami kurtítás biztos lesz, tehát célszerű reggel kimenni és este visszajönni. Vagy keresni valakit, aki amúgyis menne.
2015. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy nem lesz különjárat, de valamelyik környező faluba??!
2015. márc. 2. 12:10
 7/7 anonim válasza:

Te tényleg ennyire életképtelen vagy?? Nem tudsz egy nyamvadt buszmenetrendnek utánanézni az interneten? És fősulis...

Sasvárra nem tudom mikor megy az első közvetlen busz, Parádra indul 8:10-kor, lehet az is felmegy. De ha nem, biztos van később. Nézz utána.... Kb. egy óra az út.

Baktára meg 10 perc alatt odaérsz, és rengeteg busz van.

2015. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!