Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes elkezdeni gyűjteni kocsira? Pl. :Nissan Skyline GT-R

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és imádom az autókat,ezért gondoltam felteszem az alábbi kérdést! Szerintetek elkezdjek gyüjteni egy kocsira vagy még ráérek?

2015. márc. 1. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Kezdheted is.
2015. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát azért ne Skyline-ra gyűjts mert az fenn is kell tartani később. Ha gazdag vagy akkor fennbirod tartani de akkor gyűjtened sem kell rá.

Elkezdhetsz gyűjteni egyébként

2015. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Szép elhatározás, csak felvetődik a kérdés, hogy milyen jövedelmed lehet 14évesen, amiből még spórolni is tudsz.

Jó esetben, ha a szülők megtehetik, és előre gondolkoznak a gyerek nevére kötnek valamilyen takarékossági szerződést, hogy amikor majd a gyerkőc felnő, legyen egy kis indulótőkéje...

Legkomolyabb, legfontosabb befektetés a lakás, ami hellyel-közzel értékálló befektetésnek is tekinthető, az autó viszont nem az - ebből keveredett már sok komoly családi vita.

Első autónak sokmilliós, 2500 köbcenti fölötti sportgépet szeretnél - korodból adódóan természetes ábránd, de majd lentebb adod az igényeidet, ha jobban átlátod, mi a realitás, és mi az álom között a különbség.

Spórolj nyugodtan :-)

2015. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi idősen gyűjthetnél hatvanszor hasznosabb dolgokra is, mint egy olyan kocsira, amid úgysem lesz soha.

Pár tipp: nyelvtanfolyam, jogsi, robogó (ezt már most is használhatnád), továbbtanulás, lakás, "tartalék", laptop/tablet/telefon, sport, álmaid külföldi utazása.

2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Az a problema hogy aki GT-R-t vesz, az nem gyujt ra evekig, hanem gondol egyet es megveszi.


Suzuki Swiftre szokas gyujteni, nem GT-R-re.


Persze penzt gyujthetsz, nem art, csak ne ilyen celokat tuzz magad ele.

2015. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs 14 évesen ilyenekre gyűjtögetni. Egyrészt akkor semmi életed nem lesz, ha csak gyűjtögetsz, másrészt 14-18 évesen nem sokat tudsz összeszedni, felette meg leköt az egyetem. Ha jó munkád lesz később, akkor már lehet ilyeneken gondolkozni.
2015. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Mennyit tudsz havonta félretenni? A vételárat elosztod a havi megtakarításoddal és annyival előbb kell elkezdeni. Szerintem már most 120 év lemaradásban vagy.
2015. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ilyen autód neked maximum a need for speed-ben lesz......
2015. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meg csak 14 eves. Az esely arra , hogy legyen majd egy ilyen autoja teljesen nyitott.


elvegez egy jo egyetemet, lesz egy jo allasa, vagy indit egy sajat vallalkozast es meg is van.

2015. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 luxor válasza:

Én is úgy gondolom, hogy bármi és bárki lehet még belőled!! Gyűjts nyugodtan! Esetleg később lesz mihez nyúlnod, ha másra kell a pénz, vagy meggondoltad magad és mást szeretnél.


Az álmaid pedig soha ne add fel!

2015. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!