Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto fenyezeshez milyen...

Auto fenyezeshez milyen hozzavalok kellenek es mennyibol lehet kihozni egy Lada teljes kulso fenyezeset?

Figyelt kérdés
Ladamat ujra szeretnem festeni! A hozzavalok erdekelnenek, milyen csiszolo papirok kellenek,milyen alapozo,milyen festek kell, es hany liter festek kell osszesen, illetve a hozzavalokat mennyibol lehet kihozni, en csinalnam a fenyezest!

2015. márc. 2. 20:24
1 2
 1/17 electroman75 ***** válasza:
47%

Ne haragudj meg de mi a te szakmád? Amihez te értesz igazán!

Keresd meg azzal a rávalót mert abban biztos jó vagy, értesz hozzá,tudod a munka és anyag igényt. Az autó festéshez ahogy látom nem!

Megveszed drága pénzen az anyagot,gondolom fényező műhelyed sincs. A végén lesz 1 összegurányolt kocsid ami se neked se másnak nem tetszik.

Ezt nem csesztetésnek szántam!!

2015. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Csak csatlakozni tudok az elsőhöz!Te csinálnád a fényezést de azt sem tudod mi kell hozzá meg mennyi....biztos nagyon szép lenne a végeredmény.....ezért,hogy szétpocsékold az anyagot kár pénzt kiadni...
2015. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Autoszerelo vagyok, nincs fenyezo muhelyem, de van egy muhelyem amit at tudok alakitani ideiglenesen! autot meg nem festettem de egyszer el kell kezdeni. hatsohidat, motortombot, auto alkatreszeket szoktam festeni eleg surjen (van kompresszorom, festopisztolyom). 2 honapon belol at kell fenyezzem az autot, orulok ha az anyagra kigyullik addig !
2015. márc. 2. 20:47
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha okosat nem tudtok mondani akkor inkabb ne mondjatok semmit! ez az oldal arra valo h kerdezzunk ha valamit nem tudunk, nem arra h kioktassunk masokat, ugy hogy mi se ertunk semmihez!
2015. márc. 2. 20:52
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

" (van kompresszorom, festopisztolyom)" -nekem meg van egy ecsetem meg egy diszperzites vödröm...akkor én már festő/mázoló vagyok?


"ez az oldal arra valo h kerdezzunk ha valamit nem tudunk, nem arra h kioktassunk masokat, ugy hogy mi se ertunk semmihez" -az oldal tényleg arra van,hogy kérdezzünk,csak ha valaki a gyik,-ről akar megtanulni autót fényezni már régen rossz....ebben a szakmában azért kicsit több gyakorlatra lesz szükség egy autó telibe fényezéséhez mint az,hogy te már fetettél hatsohidat, motortombot, auto alkatreszeket ......

2015. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 electroman75 ***** válasza:
34%

Ne haragudj cimbora, tévedtem! Úgy ítéltem meg értesz a szakmádhoz,felkészült vagy. De ahogy látom nem. Van műhelyed,melód, de két hónap alatt nem tudsz összevakarni 1 tetves lada festésének árát? Azt már csak halkan jegyezném meg segíteni akartunk, csak te nem figyeltél. A másik hogy 1 hátsó híd vagy motor blokk legtaknyolása nem egészen egyezik meg a karosszéria fényezésével. Nekem is van otthon kompresszorom meg festék szóró pisztolyom de mégsem állnék neki festeni mert nem értek hozzá. Ennyi.

És vedd a fáradságot légyszíves ékezettel írni.

2015. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
festék 4-5 kg kell!
2015. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mi kell még hozzá? az az autód állapotától is függ!
2015. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Festek 4-5 kilogram, vegre egy ertelmes valasz! Vannak meg normalis emberek, nem csak okostojasok!
2015. márc. 3. 06:22
 10/17 A kérdező kommentje:
Amugy arra lennek meg kivancsi, hogy hanyas csiszolopapir kell es milyen alapozo, meg mennyi?
2015. márc. 3. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!