Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320d E46 gyári rádió...

BMW 320d E46 gyári rádió csere esetén, szükségem van különleges csatlakozóra?

Figyelt kérdés

az autóban am nincs is semmilyen rádió, de gondolom a gyári volt benne, és 2200-at egyelőre, de félek, hogy nem tudom majd összedugni az autóval.. szükségem van valamilyen csatlakozóra??

( [link] , ezt találtam neten és ezért estem gondolkodóba..)



2015. márc. 3. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
az autóban am nincs is semmilyen rádió, de gondolom a gyári volt benne, és "voxbox 2200-at tennék bele egyelőre," de félek, hogy nem tudom majd összedugni az autóval.. szükségem van valamilyen csatlakozóra??
2015. márc. 3. 00:42
 2/7 anonim ***** válasza:
A rádióhoz mellékelve vannak a csatlakozók, azokat csak be kell kötni.
2015. márc. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, barátomnak gyári ISO csatlakozó volt a 318i-jében.

Az is E46.

Viszont láttam már olyan csatlakozót is amit linkeltél.

Az autódban levő csatlakozóval menj be egy autóhifis boltba ott megmondják majd neked mi kell.

2015. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon gagyi ez a rádió egy BMW-be!!! inkább egy (piros világítású) Pioneer akár használtan is
2015. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vizéli László ***** válasza:
Szinte majdnem minden autó rendelkezik ilyen ISO csatlakozóval, de ha a tiedbe mégse lenne mint láttad 1-2 ezer ft-os beruházás az egész. Viszont mint előttem is írták, én is óvva intlek a SAL gyártmányú autórádióktól. Az ára tükrözi a minőségét is. Én is azt javaslom hogy inkább vegyél helyette egy használt minőségi, neves autórádiót. Az utóbbi 5 évben én is használt JVC-ket vásároltam 1 év használat fele az ára mint az újnak és nem ütött kopott. Gondold meg. Ha mégis a kiszemelt mellett döntenél akkor kívánom hogy ne legyen vele semmi komolyabb problémád.
2015. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

na neee,bmw meg a sal,jesszus

sal meg a zene megint csak jesszus


én sem ajánlom hogy megvedd azt a rádiót

2015. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de írtam is, hogy csak ideiglenesen lesz benne, utána egyértelműen JVC, most nem futotta rá.. :)

De amúgy, unokatesóm autójába ami egy BMW 318as, abba is echte ugyan ez a rádió van és azt nem mondanám hogy olyan hűdeszörnyűvolt.

2015. márc. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!