Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös cross motor a kipufogó...

David9182 kérdése:

125-ös cross motor a kipufogó durran berugásnál?

Figyelt kérdés

Hali, egy 99-es Yz 125-ről van szó.

Nemrégiben vettem és már 70 ezret rá is költöttem.

Nem indul nehezen, viszont észrevettem hogy üzemmelegen előfordul hogy leáll, nos alapjárat beállítással meg fogjuk próbálni, mert ugye üzemmelegen az alapjárat leesik álltalában lehet hogy csak egy kicsit emelni kell rajta.

Viszont néha észrevettem (az én megfigyelésemmel annyi jött le hogy amikor kicsit határozatlanul rugom meg) akkor a kipufogó durran egyet (néha) ez valami gyujtás hiba lehet? Vagy normális? Mitől lehet?


2015. márc. 5. 10:37
 1/2 anonim válasza:

A leállásost dolgot nem tudom, viszont az enyém is szokott Rotax 123-as.

Gondolom akkor ha nem elég az erő amivel rugok, igy a motor robbant de hátra fele indul, vagyis a főtengely nem fordúl át. Mivel a dugó berugási sebessége se megfelelő ezért mikor már valamennyire nyitva van a kipufogó ablak akkor robbant.

Nincs baj azzal, csupán lazát rúgsz. 2T-nél szokás, amúgy nekem van, hogy durrant vagy füttyent :D

Legleső alaklommal hirtelen nem tudtam ki volt az :))

2015. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jól le írtam az első mondatot... azt akartam hogy az enyém Rotax 123-as de az is szokott ilyent művelni
2015. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!