Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán forgalmi vizsga?

Nyíregyházán forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán forgalmi vizsgáztam a napokban. A vizsga nem sikerült már másodjára sem. Nagyon izgulós típus vagyok ez a probléma. Van olyan vizsga biztos Nyiregyen aki átenged ha lefizetem?

2015. márc. 5. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És úgy engedjen át a vizsgán hogy 1-2 dolog nem megy?? Mekkora lelkiismereti kérdés..mert ha átenged és te balesetet szenvedsz..
2015. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legutóbb sáv váltáskor nem kellő képpen néztem körül, miközben bele néztem a tükörbe de nem néztem oldalra. Tudom, az én hibám de ilyen kis f*sságon ne keljen már 1,5 hónaponta 14 ezer forintot kiadnom
2015. márc. 5. 15:19
 3/11 anonim válasza:
Az ilyen kis f...ság konkrétan azt eredményezheti, hogy nem veszed észre ha oldalt valami van... és összementek. Egy kisforgalmú mellékutcában nemrég a szemem láttára történt ilyenből baleset, nem sérült meg senki, de mindkét sofőrnek sokba került a dolog a szervizben... és egymást okolták. Pedig szerintem egyértelműen az volt az ok, hogy nem nézett az oldalsó tükörbe az elöl lévő...a fölső tükörben pedig már nem látszott... azért vannak a tükrök, hogy beléjük kell nézni... mindezt irja neked egy nem gyakorlott vezető akinek kétszázszor mondták el, hogy inkább kétszer pillantson rá arra a tükörre mint egyszer se a saját érdekében...
2015. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
teljesen jogosan buktál meg , semeddig nem tart oldalra pillantani, mert tükörből nem elég majd megtapasztalod, h tényleg van holt tér
2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy őszintén, hallotatok már a periférikus látásról? Bele néztem a tükörbe és láttam, hogy nincs mellettem semmi.
2015. márc. 5. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
igen hallottam már róla és vezetek is, és még kezdő koromban én is csak tükörbe néztem aztán amikor több tapasztalatom lett rájöttem h igen csak oda kell fordulni mert nem elég csak a tükörig fordítani a fejed hiába van akármilyen periférikus látásod de majd rájössz
2015. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni akkor a víz a hülye?Majd ha megtanulsz vezetni átmész,ilyen egyszerű.
2015. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a válaszokat, csak azt tudom sajnálni, hogy itt mindig bele kötnek az emberbe és nem a kérdésre válaszolnak.
2015. márc. 7. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésre válaszoltunk, csak mivel az nem egyezik a te véleményeddel háborogsz
2015. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is sajnáljuk, hogy ilyen emberek vannak..akik ilyen módon szeretnék megszerezni a jogsit..
2015. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!