Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera SM - SMT 50 -ről mi a...

Gilera SM - SMT 50 -ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az érdekelne hogy mit érdemes erről a motorról tudni? Robogó után váltanék egy hasonlóra, 2004-es évjáratú. Ebben is az "AM6" -os blokk van, vagy ebben valami saját Gilera? Meg akármi fontos tudnivaló érdekelne. Elöre is köszönöm!:)

2015. márc. 5. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kis gépek ezek.

Derbi blokk, minőségi alkatrészek.

2015. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kori10 ***** válasza:
Hát nem tudom én nem vennék ilyen gilera/cpi/generic/qlink fajzatokat ha olcsón kell ott a derbi aminek azért csak jobb neve van. De amiket leírtam azokban is AM6 van tehát a motorja elvileg jó.
2015. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gilera teljesen megbízható mivel gyakorlatilag egy átcimkézett derbi.

A cpi, generic pedig hamis am6 blokkal szerelt kínai motorok.

2015. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom hogy ezek a cpi-generic motorok túl kínaiak:) Gilera-ról úgy tudom hogy olasz, ami azért másabb, tényleg derbi blokk van ebben, már én is megtaláltam, a yamaha, rieju, motorhispania, aprilia pedig az AM6 blokkosak, ha jól tudom :) Csak erről a derbi blokk-ról nem tudom hogy milyenek :DD ( Amit most néztem 140-160 ezer között van, 2004-es, 13.000 km-el. ) :)
2015. márc. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!