Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek? (5ös bmw,...

Melyiket vennétek? (5ös bmw, wolksvagen passat, audi a6?

Figyelt kérdés
Mindegyik 2015ös lenne, ha lenne pénzetek rá melyiket vennétek meg? És miért? Nem venni akarok csak ezek tetszenek és kiváncsi vagyok hogy kinek melyik jön be....

2015. márc. 6. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

BMW, Audi, Passat.

Mindig is BMW-s voltam, külseje szép, de a belesejében mozognak a cuccok.

2015. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

BMW és Audi szinte minden sarkon áll.

Én Cadillac cts-t vennék, a 2008-as modellt. Hibátlan. Épp most volt egy Cadillac-es kérdés itt.

[link]

Költséges? Ha már úgyis majmot vennék, lenne pénz banánra is. Alkatrészellátás? Jelen van Európában a Cadillac, ezért ez se gond.


A VW Passat meg más kategória, úgy értem, ésszerűbb választás. Olcsóbb fenntartani a fentieknél. Most a talajra visszatérve az előbbi lebegésből, csakis a Passatot választanám.

2015. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Audi A6, BMW 5, VW Passat!


Nálam kb így lenne a sorrend.

2015. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a kérdés merült fel, Én Az Audit vettem.

2008 as modell.

2015. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vezettem az új Passat-ot, és bár a másik kettőhöz nem volt szerencsém engem akkor is meggyőzött. Lehet jobb valamivel az 5-ös BMW meg az A6-os Audi (különben ezek nem egy kategóriásak a Passattal), de nekem minden téren tökéletes az új Passat. Amennyivel olcsóbb a másik kettőnél a maradék pénzből még vennék használtan valami csapatásra való gépet "párszázból" és nekem más nem is kell :)
2015. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából a Passat az A4-el és a 3er-rel van versenyben. Amúgy ezek közül, nem is tudom... Talán egy 535i. De bármelyik jöhetne, az A6 mondjuk a remek 3.0tdi quattroval, a Passatnál meg érdekes lehet az új 239 lovas 2.0TDi, de egyébként bármelyiket bármelyik motorral elfogadnám, de a legjobban egy 535i kéne 8ez már 6 hengeres benzinmotor), limuzin karosszériával.
2015. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Passat nem emlithető a BMW-vel és Audival

De nekem Audi kéne, csak mert jobban tetszik, amúgy a BMW is tökéletes.

2015. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os: A Passat rohadtul nem Audi A4/3-as BMW-vel van egy kategóriában, méretben biztos, hogy nem! A4/3-as sokkal kisebb belűl!
2015. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Méretben valamivel nagyobb tőlük, viszont a Passatot középkategóriásnak tartják számon, az 5er meg az A6 viszont felső kategória. Tehát piaci riválisa, amennyiben BMW-ről beszélünk (persze nem közvetlen konkurens ez sem) a 3er.
2015. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is Passatom van, igaz 3-al régebbi. Jó autó, és a B8 is nagyon bejön :)
2015. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!