Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vásárlásnál mire...

Angie5 kérdése:

Robogó vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés
50 cc-ig gondolkodom, B kategóriáshoz. Nincs robogós múltam, úgyhogy minden tanácsot szívesen fogadok.

2015. márc. 7. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne injektorosat vegyél. Ezt úgy ismered fel legkönnyebben hogy nincs rajta berúgókar.

Ne vegyél kínai robogót sem ha jót akarsz magadnak :D

2015. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit celszeru venni:

Aprilia sr50 (karbisat)

Yamaha aerox

Gilerra runner

Es a piagio


Hat h mire figyelj:

Kerd meg h mielott mesz megnezni a robeszt ne melegits, mert teljesen mashogy indul egy meleg es egy hideg motor (lehet h mar csak hideg inditaskor rugdoani kell)

en a gyergyat kiszoktam szedetni a tulajjal es megnezem (akkor egeszseges ha ozbarna)

Ne csorogjon stb

Ha nem vagy nagy szaki akkor tuningolt szemeteket nem kellene venni csak a gyarit

Kerd el a motorrol a szamlakat (a cserelt alkatreszekrol is!)


Amiket irtam azok 2t motorok.

Hirtelene nnyit tudtam osszeszedni.

2015. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gilera Runner és Vespa, ami külsőre tetszik.

2t ezekhez bőven kielégítő, ugye? Néztem 4t robogókat is, de nem látom értelmét egy ekkora járműnél. Jól gondolom?

2015. márc. 8. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a 2t az jo valasztas, gyorasabb is, de a 4t megbizhatobb.
2015. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!