Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 159 ára várhatóan mikorra...

Alfa 159 ára várhatóan mikorra megy le 1 millió Forintra?

Figyelt kérdés

Benzinest vennék 1.8 vagy 1.9-es motorral, bőven ki tudnám csengetni a mostani 1,5 milliós árat is de nem akarom. Nem sürgős most a vásárlás, jelenleg van egy jó kocsim.

Hány év múlva megy le szerintetek 1 millió körülire az ár?


2015. márc. 9. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
1,5 M-ért most is csak romhalmazt kapsz, legyen inkább 2-2,5 M a jelenlegi ár. 4-5 évet biztos várni kell.
2015. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, most is van fent hahun 3db ennyiért. Egyet megnéztem, mint "vásárló", teljesen korrekt állapotban volt. Olasz autó, így nem tartja úgy az árát.
2015. márc. 9. 09:35
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Normális faceliftes 156-ost nem kapsz 1 milláért, nem hogy normális 159-et.

Mire a 159 átlagára lemegy 1 millióra, addigra betegágy lesz az összes.

2015. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Van, csak törötten, vagy motorhibával. Viszonylag keresett autó, főleg a megnyerő külleme miatt. Amire van kereslet, az nem lesz olcsó. még néhány évbe beletelik (4-5 év), míg 1 millió körülire esik az áruk a 159-eknek, de azok állapota 1 millióért elég sok kívánnivalót fog maga után hagyni, később is 1.5 millió körül, vagy afelett fognak mozogni a jobbak. A jó állapotot meg kell fizetni. Tudom, ez Magyarországon nem divat, mi pár rongyért akarunk szalon állapotú autót venni, 50.000 km-rel.
2015. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem miről beszélgetünk. Én se ma kezdtem.

Mondom elmentem már egyet megnézni, nem volt törött, körbe lett mérve, nem volt gond a motorral. Hibatároló ki lett olvasva. Egyben volt az autó, futómű átszilentezve, minden extra működött, stb. Csak én nem szánok ennyit kocsira, és nem is égető most a vétel.

Az, hogy a benzines keresett pedig megint csak nem igaz. Hónapok óta forognak ugyanazok hahun és mobilén is. A dízeleket viszi mindenki.

2015. márc. 9. 11:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónap, nem számít autók eladásakor. Ha valamit gyorsan akarnak eladni, azt olcsón kell adni, rendes árában kínálva semmit nem visznek el hamar. Aki nem ma kezdte, az tudja. A "keresett" jelző magára a típusra vonatkozott. Az 1.8 JTS-t, 1.9 JTS-t is elviszik, ha szép állapotban van, csak talán több idő kell hozzá. Amiket meg már sokáig hirdetnek, több, mint fél évig, 1 évig, azzal lehet, hogy valami baj van és minden vevő otthagyja miután megnézte. Utóbb majd valaki azokat is elviszi. Hogy a dízel keresettebb, az nem jelenti azt, hogy a benzines sem kelendő. A dízel keresettebb ebből a típusból, mert megbízhatóbb hírében áll és jobban mozgatja az autót, mint a kisebb benzinesek. Az 1.8 JTS is elég jó a 10 másodperces gyári gyorsulási értékkel és a fogyasztása se veszélyes, országút 6, város 10 liter. Közlekedéshez ideális.
2015. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
arra nég várhatsz hogy 1 milla alá essen az ára, ahogy fentebb írtál, még a 2000-2003 közötti 156-osok is 1 millió felett mozognak, amelyik rendes állapotban van.
2015. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Visszatérünk a kérdésre ha aktuális lesz. :) Egyébként azok a 156-ok messze túlárazottak. Hirdetni lehet de el is kell adni. Jó állapotú 1.8 MPI ment most el 1.4-ért, szóval nincs az már olyan távol.
2015. márc. 30. 20:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Az az autokategoria amibe a 159 tartozik 7 vagy 8 evesen 2 millio forintba kerul es 15 evesen kozeliti meg felulrol az 1 milliot. Elteresek lehetnek +/- 200.000 forint. A 159 elso eve 2005. Van meg 5 ev addig hogy 1 millioba keruljon.
2015. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most jön majd a Giulia nyáron. Az keményen oda fog b&szni a 159 áraknak.
2015. ápr. 4. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!