Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről az autóról?

Vélemények erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]

Mindenképp dízel kell, mert sokat megyek, kb 1,5 millióm van rá (ezen felül valamennyi az első szervizre).

Sok rosszat nem hallottam a BMW dízelekről, csak a pillangószelep besülését, de azt írja cserélve van már.

Egy nézést megér, vagy hagyjam inkább.



2015. márc. 9. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Inkább vegyél 1,5 millióért egy fiatalabb autót.

12 éves autóért én nem adnék 1,4 milliót.

2015. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Ez hááát, elég közepes állapotú (vagy rosszabb) autó. Ilyen BMW-ből inkább 1.5 és 2 millió környékén vannak a jobbak.

Szerintem is inkább nézni kellene inkább például egy Opelt, vagy vW-t, ha csak ennyi pénz van rá.

2015. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 éves autó tényleg nem ér ennyi pénzt. A dízeleknél kb. pont ennyi kilométernél jönnek a nagy ráköltések. 2 tömegű lendkerék, injektorok, egr, turbo stb. 5-6 kilót bármelyik pillanatban rá lehet locsolni erre a kocsira és akkor 2 millióból van egy lefutott régi sz#r BMW-d.
2015. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

2 millióért már olyan E46 320D-t kapsz szervizkönyvesen, amiben egy jó darabig nem fog tönkremenni a kettőstömegű és a többi.

El kell fogadni, hogy ezek újonnan 8 milliós autók voltak, ehhez mérten nem sok 12 évesen akár az 1.5 millió forintos ár.

Az én Astra G Bertone Coupe-m ér ennyit most hasonló idősen és kapom rá az ajánlatokat, felfelé licitálva, csak hogy nem eladó. Persze hozzáértőktől jönnek az ajánlatok, nem fórumban megmondó emberektől. Azt kellene nézni, hogy ezek nem ilyen Skoda Fabia-k, vagy alap Astra G-H és hasonlók, amik új korukban "full extrásan" is max. 4 millióba kerültek.

2015. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy melyik használt kocsiban mikor megy tönkre valami azt senki sem mondja meg.Hiába veszed 2 millióért.Amugy sok jó autó van ennyi pénzért csak válogatni kell.S60-v70 d5?Helyedben átnézném ezeket is.
2015. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy 1994-es Passat tdi-t hajtok, és sok fiatalabb autóhoz képest jobb állapotban van, az autónak nem az életkora számít, hanem hogy mennyire van egyben.

Azért néztem ezt mert a sok autópályázás miatt nem árt ha 100 felett is tud gyorsulni, valamint elég jól felszerelt, és a biztonság sem utolsó szempont.

2015. márc. 9. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Most hiába pontoztok le majmok, egy ilyen 320D új korában akkor is 8 millió forintba került és el kell fogadni, hogy most is alsó hangon a jobbakat 1.5 millióra árazza a piac. Egy Fabia jó, ha fele annyiba került, ami most jó esetben ugyanannyi idősen 700 - 750 ezerbe ha kerül. Százalékosan ugyanannyit esett az áruk. Akinek nem ér meg egy BMW 1.5 milliót, az vegyen Fabia-t 700-ért. Senki nem mondta, hogy rossz a Fabia, vagy olyan isteni gép az a BMW.

Vagy a jó kis Astra Bertone Coupe-ra irigykedtek? :) Akkor az orrotok alá: 2005 évjárat, 2 liter turbo, 200 le, szalon állapot.

2015. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó értem én a válaszod és nagyából igazad van de mit dicsekedsz a sz.aros astráddal?Hogy jön ez most ide?
2015. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Bertone coupésnak: Ne emberkedj, olyan autót már 1 milla alatt lehet kapni.

Attól még hogy 2 milláért vesz autót lehet hogy arra is locsolni fogja a pénzt.

Kérdező: Ha tetszik és nem gond ha kapásból rá kell költeni fél millát akkor hajrá.

2015. márc. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!