Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki használ/használt innen...

Valaki használ/használt innen Nexen abroncsot?

Figyelt kérdés

N8000-t néztem. Tudom..., hogy kínai stb... de vélemények jók voltak róla (több mint 230 tesztelő, átlag 11-12 ezer km). Tehát a kérdésre, nem olyan választ várok, hogy: hülye vagy csak Pirellit vegyél stb... Hanem aki használt ilyet vagy más Nexen-t mi a tapasztalata róla...


205/40 R17ről lenne szó


köszönöm előre is!


2015. márc. 10. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olcsó kell akkor csakis Barum
2015. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nexent ebben a méretben én konkrétan nem, de az olcsóbb kategóriából használtam Goodride SV308 XL-t 205/45r17 méretben, ami szerintem nem annyira volt rossz. Nyilván esőben egy prémium német jobb, de néhány olcsó típussal szemben ez egyenletesen futott pályán is, 3 év után adtam el és nem repedezett. Nexenem 195/65r15 méretben volt, V mintás n3000-es, ezt csak 1 szezont használtam, ez esőben jó volt, de túlságosan nem volt egyenletes a futása, de ez más típus, mint a kérdésben és "ballonosabb".
2015. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néztem teszteket, tapadásra megfelelő, egyedül a kopás az ami ellene szól. Viszont nem hiszem, hogy 2 szezonnál tovább használnám...
2015. márc. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!