Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újpest Autósiskolánál jó oktató?

Újpest Autósiskolánál jó oktató?

Figyelt kérdés

Már van mögöttem jó pár kilométer, kb. 10 órám lenne még hátra a rendes vezetésből. Most egy másik sulinál vagyok, de ott egyrészt nem bírom az oktatómat, ideggörcsben ülök be vezetni és ez nem tesz jót a vezetési stílusomnak :D, másrészt messze van tőlünk (eredetileg suliból jártam oda, ott közel volt, de közben sulit váltottam és most napi 2 óra út lenne oda-vissza, csak ezért). Ha már menne a vezetés, a hátralévő kevés óra miatt nem szöszölnék másik sulival, de ez az, hogy nem megy igazán. A pótórákért meg nincs kedvem fizetni ennek a palinak.


Szóval kedves, TÜRELMES oktatót tud valaki, aki normálisan beszél velem és rendesen gyakoroltatja velem a parkolást, tolatást, és nem flegmázik közben? Hálás lennék érte.

Újpesten kívül Káposztásmegyer is érdekel, ha arrafelé van jó oktató.



2015. márc. 11. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én Mikorka Kálmánt ajánlom.
2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Legalább az agyadat megerőltetted volna egy jó poénért... oh, wait.


Más valaki?

2015. márc. 14. 13:13
 3/4 anonim válasza:
Szentendrén ismerek jó oktatót, ingyen nem reklámozom, ha érdekel megmondom priviben ki az. Ott vannak a hévvégálommáson, szóval gyorsan oda lehet érni. (Nekem az Eurocentertől 20 perc volt az út.) Én egy parasztról cseréltem le - tény az, hogy kicsit drágább is volt nála - de ugyanakkor utólag nézve teljesen megérte. Félreértés ne essék! Ha butaságot csinálsz ő is rád szól, de nem baszogat utána halálra vele és ha rád is szól, azt is emberségesen teszi. Ráadásul sok apró finom trükköt mutat, amit azóta is alkalmazok. Jó pedagógus volt, szerettem.
2015. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de engem kifejezetten a 4. kerület érdekel, Szentendre messze van tőlünk.
2015. júl. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!