Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bögös Gábor a Csigavér Autósis...

Bögös Gábor a Csigavér Autósiskolánál gyakorlati oktató - vezettetek nála, vélemény?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 09:19
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia ! Őt választottad vagy találtál mást?
2015. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mást.
2015. márc. 11. 13:51
 3/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem , hogy kit és hol?Normális?
2015. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még nem kezdtem el a gyakorlatot, de ha beválik, megírom.
2015. márc. 12. 16:48
 5/9 A kérdező kommentje:
SOS Jogsinál Sinkó zoltán....
2015. márc. 12. 18:29
 6/9 anonim válasza:
Miért mentél át a csigától?
2015. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Teljesen alkalmatlan, pedagógusnak nem nevezhető alak. Végigdohányozta, telefonálta, az órákat, majd amikor kicsit elbámultál nekiállt baszogatni. Melynek következtében jött a második hiba és így tovább és így tovább. Nem nála fejeztem be a sulit. Én 1-esre se értékelném.
2015. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Kár, hogy csak most olvastam el ezt. Sajnos tudom milyen rossz tanár Bögös Gábor. Sajnos neki minden evidens és ha már egyszer valamit elmondott akkor azt nem ismétli meg. Türelmetlen, kedvenc eszköze, hogy amennyiben valamit nem megfelelően csinálsz akkor beletapos a fékbe padlóig, ezt kizárólag akkor teszi, amikor forgalmi szempontból ez nem indokolt, tehát nem kellene vészfékezni, de neked lesz egy olyan érzésed, mintha falnak ütköztél volna, vagy gyomron vágnának. Módszere kizárólag arra alkalmas, hogy félelmet keltsen a tanulóban, hogy megmutass, hogy nem tudsz autót vezetni.
2016. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Spurisulinál.

Szerintem teljesen alkalmatlan oktatónak! Egy bunkó paraszt.

30/20 órát töltöttem vele, 1 pozitív szó nem jött ki a száján, akármennyire is megy "jól" az adott pillanat/óra/alkalom.

Olyan érzés amikor vele vezetsz, hogy csak nyűg vagy neki, teher akin minél előbb túl akar lenni.

Minden órán min. 2-3 beszólás, az utolsó szó mindig az övé.


Ha hozzá jársz akkor légy robot, amit mond azt onnantól kezdve úgy csináld, sose csináld máshogy, mert ha nem akkor jön a "engem nem érdekel ha megbuksz, mert úgy is megfogsz" válasz.

Na ez a mondat nálam egy oktatótól elfogadhatatlan.

Mi az hogy nem érdekli????

Kérdezel akármit tőle, akkor lenéző tekintettel, téged hülyének nézve válaszol.

Ha valamit egyszer elmondott, akkor 2 dolog hangozhat el: - hogy "tanítottam"? én az ő "időpocsékolását" nem nevezem tanításnak. Valamint a "mit mondtam, hogy kell csinálni"?


Ha a kérései egy adott pillanatban nem egyértelműek, akkor lehúzódik, félreáll, és mondja a magáét.

Úgy vitt ki a forgalomba, hogy a váltást meg sem mutatta, a gyakorlópályán meg a gázpedálhoz hozzá sem érhettem...

Nála minden evidens, egy olyan mondat is kijött a szájából, hogy ő csak számon kér,nem tanít.

Végül is ez is evidens, hogy az oktató nem oktat, valóban....

Vezetés közben telefonálgat, nem igazán törődik semmivel, csak a hibákkal.

Szerintem az én tűrőképességem is eléggé tisztelendő, de aki ezzel az oktatóval levizsgázik és 30 illetve több órát képes elviselni mellette, annak gratulálok és minden tiszteletem.

2016. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!