Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyibe fájna egy 2003-as...

Pittttyyyyuuuuuuuuu kérdése:

Kb mennyibe fájna egy 2003-as BMW 318d éves fenntartása?

Figyelt kérdés
Ebbe nem számítva az üzemenyagot egyébként 1998 cm3 as 136 lovas autóról van szó
2015. márc. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idős prémium dízelnél a bármikori fél millával lehet számolni szerintem.

Tudom le fognak szólni hogy nem így van és alig kell szervizelni.

Én nagyon vigyáznék a helyedben ugyan is sokan megveszik az occsó béemvét aztán a kisebb hibákkal nem foglalkoznak csak menjen.

Utána jössz te aki megveszi a hibátlannak mondott autót visszatekert órával és kiiktatott hibajelzésekkel.

Tapasztalat hogy inkább 2 millió körül érdemes nézni őket, mert 1.5-ért szinte csak szemetet kapni.

2015. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van pár 10 ezer olajak, szűrők, stb.

Ha valami zsebbenyúlósabb alkatrész száll el, akkor 100 ezrek. Félmillió legyen tartalékba egy ilyen autó mellé.

2015. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencse dolga. Biztosra nehéz menni, de jobbak az esélyek egy megkímélt autóval, csak ezek drágák is, másfél milliónyira kb.
2015. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz ha nagy gáz van és még dízel is, akkor zsebbenyúlós. Haver E39-esébe a magasnyomású szivattyú ment ki, 210k plussz a szerelés.

Szóval óvatosba.

Nem hiába mondom mindenkinek, hogy nem vagy raj mert megveszel egy újabb kocsit... Akkor is az legyél ha túlestél sírás nélkül egy komolyabb szervizelésen. Félreértés ne essék mert imádom a BMW-t, eddig nem is nagyon volt más autóm (ja de egy B5-ös A4 kb 3 hónapig).

2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!