Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik érné meg jobban egy...

Magic0309 kérdése:

Melyik érné meg jobban egy Fiat Stilo 1.6 Dynamic vagy egy Ford Focus 1.6? Tudom sokan szidják az olasz kocsikat de ez is tévhit. Normális válaszokat

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az olasz kocsik olyanok, mint a nők. Kicsit kényesek, de ha megkapják, amit meg kell adni nekik, akkor nem hisztiznek.

A Focus sem a tökélesesség bálványa, de ettől függetlenül jó autó az is. Amelyik jobban tetszik.

2015. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A stilohoz olcsóbban hozzájutsz, műszakilag nincs gond vele ha karban van tartva.
2015. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Focus. Jó vezetni és nem is olyan hisztis.
2015. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Stilo 187 ezer km: termosztát, gyújtótrafó, betárolt légzsák hibakód egy kontaktos csatlakozó miatt.

Ezt első kézből tudom neked közvetíteni.

2015. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, azt vedd, amelyik tetszik. :-) Ülj bele mind a kettőbe és amelyiket szívesebben vezeted.


Egyébként az olasz kocsikat - szerintem - azért szidják, mert ha Oo-ból veszed őket használtan, akkor bizony érhet meglepetés. Az olaszok ugyanis csak a legszükségesebbeket szervizeltetik, egyébként meg fő, hogy menjen.


De ha Oo-ból veszel használt autót, akkor ez érvényes a BMW-re és a Mercedesre is....

2015. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!