Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik jobb? Opel...

Szerintetek melyik jobb? Opel astra f vagy fiat uno?

Figyelt kérdés
Olyan választ nem kérek hogy xy jobb meg ilyenek csak ezba kettő! köszönöm

2015. márc. 15. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fiat Unon tanultam vezetni annak idején. Egy borzalom volt. Szűk kaszni, kényelmetlen, borzalmas váltóval és bovdenes kuplunggal.

Astrából csak az újabb szériákat ismerem jobban. F-ben is ültem, de olyanom nem volt. Szerintem sokkal jobb praktikusabb, kényelmesebb autó. Mindenképp ezt választanám.

2015. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az Astra. :)
2015. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Esetleg megtudnád nekem mondani melyik unonál volt ez új vagy régi? Köszi a választ!
2015. márc. 15. 15:05
 4/19 A kérdező kommentje:
Fogyasztást tudnátok mondani? Családban volt egy astra f aztmondtám kirohadt alólunk.. Ennyire rohadósak?
2015. márc. 15. 15:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Eléggé hajlamos rá. Sajnos ennek a kaszniját még nem galvanizálták. De ha találsz valami jobb állapotút azért jó pár évig kiszolgálhat majd.


Unoból nem tudom melyik az új meg a régi. Amit én vezettem az ilyen volt: [link]

2015. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom megnézni mert nem hozza be sajnos
2015. márc. 15. 15:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért de az uno felé hajlok, hogy miért azt nem tudom talán azért mert nagyon tetszik nemtudom ..
2015. márc. 15. 15:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem F astrém volt sokáig és G astrára váltottam. Az F astrát könnyű szerelni is, alkatrész ára megfizethetőbb, bontásba is azt kapsz hozzá amit akarsz, és sokkal könnyebben.

De ugyanakkor az F astrát sokkal könnyebb vezetni én is vezettem már uno-t és hagyjuk a kuplungja sem a legjobb bár meglehet szokni, a gázpedálja különösen keményebb volt így indulásnál csak sokadig tapasztalatra lehet úgy indulni hogy ne hirtelen induljon el az autó de ne is fulladjon le vele az ember. F astrából bár nekem benzines volt, de vezettem már dízeles isuzu F astrát is és az sokkal jobb a benzinesnél tapasztalatom szerint.

2015. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az újabb uno rohad? G astra nagyon jó! Csak nincs rá keret
2015. márc. 15. 15:33
 10/19 anonim ***** válasza:

Na, akkor itt egy másik. Ilyen volt mint itt a képeken. Az "új" vagy "régi"?

[link]


G Astrám se volt még. H Astrám már igen, dízel. Ezt nagyon-nagyon szeretem, de gondolom ez meg pláne nem fér bele a keretbe.

Egyébként ha F-ből kifogsz egy olyat amit garázsban tartottak és nem rohad, még ha te nem is tudod garázsban tartani, meg kiviszed télen a sós trutyiba, akkor is minimum 10 évig nem fog széthullani alattad. Szóval ettől szerintem annyira azért nem kell rettegni. De ha neked az Uno jobban bejön akkor válaszd azt! Neked kell elsősorban hogy megfeleljen, nem nekünk. :)

2015. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!