Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt vagyok új...

Autóvásárlás előtt vagyok új mitsubishi lancer vagy skoda rapid az esélyes. Melyik jobb és megbízhatóbb a kettő közül?

Figyelt kérdés

Egyikről sincs tapasztalatom így nem tudom melyik lehet jobb .

Rapid 1.2 tsi 105Le

lancer 1.6 117Le



2015. márc. 15. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem analfabétaként, van fogalmam az autókról, a Lancer mivel nincs ott a nevében a tsi. A tsi motorokról hallom hogy 1,4-es 170 lóerő, turbó is van rajta és kettőstömegű lendkerék is. De mennyi lesz ezeknek az élettartama? már csak a 30 ezres olajcsere periódus hiányzik neki. És a valós fogyasztás is csak 3 literrel lehet több mint amit majd produkál, mert a szuper normához lekötött generátorral, klíma és egyebek nélkül fékpadon lemérik a fogyasztásukat és akinek lesz pénze vesz is új autót miután ment vele 200 ezer km-t.
2015. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Te kis taknyos még mindig csak a h.nap reggeli tejbepapi előtt állsz. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__667..

2015. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondod nekem hogy taknyos? ha te mondod nekem mindegy nem érdekel. De 24 évesen a havi fizetésemről szöló kivonatot bármikor bárki máséval összehasonlítanám visszabújnál a sarokba és szopnád az ujjadat serényen. akárhány éves vagy.

adj egy e mail címet vagy beszélgethetünk személyesen ha pesti vagy. 4 millióért egy alsó középkategóriás kocsit lehet max venni Vagy lehet olcsóbban is de a cipőm is nagyobb azoknál a kocsiknál. Természetesen új autóról van szó.

2015. márc. 16. 00:14
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ a lancer marad úgy néz ki
2015. márc. 16. 01:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy lancer lehet csak a nyerő, ha jót akarsz magadnak.
2015. márc. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dominiq Toretto ***** válasza:
61%
Szerintem Egyértelműen Mitsubishi lancer. Egyszerűbb Konstrukció,sosem lesz bajod a Turbóval és a kettőstömegű lendkerékkel Mivel egyik sincs a jelen emlitett tipusban.A Turbó-s autók Is Tudnak "100évig" Megbízhatók lenni,de rájuk viszont tudni kell vigyázni,1 Jóminőségű olaj,2 Hidegen nemütöd,és 3 mielőtt leállitod mindig adj neki egy kis időt 15-30 másodpercet,hogy visszahüljön a turbód,Így nem égeted meg a csapágyakat és sose lesz vele baj. De egy szívó Benzin Mindenféleképpen igénytelenebb,és nemkellrá úgy úgy vigyázni sem. A kettőstömegű lendkerék pedig sajna,egy olyan dolog ami kilóméterrel arányosan előbb utóbb megadja magát,és plusz nyőgüt költséget okoz,(Sajnos tapasztalatból beszélek) Szerintem Mitsubishi,vagy Ha Wv-konszern akkor csak SzívóBenzines,azzal is jól járnál.alapvetően azok is megbízható autók.
2015. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
esküszöm nem értem minek kell 3 óránként megkérdezni ugyanazt!!!amúgy meg ha egy csepp eszed lenne,4milláért nem új autót vennél......főleg nem a két felsorolt típust!!!
2015. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 campione válasza:

Nem annyira egy kategória a két autó. Lancer sportosabb, dinamikusabb,a Rapid pedig egy egyszerűbb, szimplán utazásra tervezett autó.


Külsőre Lancert vennék. (belső teret nem ismerem)

Belsőre meg a Rapidot. Az új Skodák közül a Rapid tartalmazza a leginkább bevállt technológiákat. Elég sokat vezettem már tsi-ket, és tök jók. (Cégeset) Fogyasztásra lábérzékenyebbek, mint egy szívó. De ugyanilyen motorral vegyesben Octaviából 6 literes valós fogyasztást.


Amit nézz még meg az a garancia. 3 év/100.00 km vs. 4 év /200.000 km.

2015. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!